Ondřej Kolář  - Překonat jej, to není jen tak, vždyť Ondřej Kolář letos dostal jen sedm branek. Loni jich však bylo 24 a dvakrát kapituloval také v zápase s Viktorkou. Tehdy ho překonali Tomáš Chorý a Jean-David Beauguel. Foto: Profimedia.cz
 Vladimír Coufal  - Na hřišti tehdy byl i Vladimír Coufal, jenž ve slávistickém dresu odehrál i lepší zápasy. Porážce tehdy nezabránil. Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Kúdela  - Stoperskou dvojici Slavie tehdy vytvořil Ondřej Kúdela a Michael Ngadeu, pod jejichž vedením obrana dvakrát kapitulovala. Jak obstojí tentokrát? Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Jan Bořil  - Celých devadesát minut loni v únoru odehrál i Jan Bořil. Ten nyní povede sešívané do zápasu coby kapitán. Foto: Profimedia.cz
7
Fotogalerie

Moc jich nezbylo. Toto jsou poslední hráči Slavie, kteří zažili loňskou porážku v Plzni

Šlágr Fortuna ligy je tady. Slavia dnes v Edenu vyzve Plzeň a pokud vyhraje, tak si výrazně upevní postavení na čele tabulky. Sešívaní si na Viktorku věří, už déle než rok s ní totiž neprohráli.

Tomáš Chorý Slavia Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Vedoucí Slavia dnes v Edenu přivítá Plzeň. Pokud domácí uspějí, je o titulu zřejmě rozhodnuto. Svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského neberou nic jiného než tři body, které by je už výrazně přiblížily k titulu. Slávisté si na svého soupeře navíc věří, protože s Plzní prohráli naposledy loni v únoru. Jména poslední slávistických pamětníků, kteří se tenkrát dostali do hry, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 7

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Barcelona.jpg

Překonat jej, to není jen tak, vždyť Ondřej Kolář letos dostal jen sedm branek. Loni jich však bylo 24 a dvakrát kapituloval také v zápase s Viktorkou. Tehdy ho překonali Tomáš Chorý a Jean-David Beauguel.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal LM.jpg

Na hřišti tehdy byl i Vladimír Coufal, jenž ve slávistickém dresu odehrál i lepší zápasy. Porážce tehdy nezabránil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela Slavia 19 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Stoperskou dvojici Slavie tehdy vytvořil Ondřej Kúdela a Michael Ngadeu, pod jejichž vedením obrana dvakrát kapitulovala. Jak obstojí tentokrát?

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Jan Bořil

Jan Bořil BArcelona.jpg

Celých devadesát minut loni v únoru odehrál i Jan Bořil. Ten nyní povede sešívané do zápasu coby kapitán.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Petr Ševčík

Petr Ševčík Chelsea.jpg

Naopak start Petra Ševčíka je kvůli zdravotním problémům nejistý. Před více než rokem odehrál proti Plzni první poločas, pak jej nahradil Alex Král.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Peter Olayinka

Peter Olayinka derby.jpg

Do zápasu proti Plzni určitě nezasáhne, protože je zraněný, ovšem kdyby byl fit, tak by se nejspíš objevil v základní sestavě. Loni v únoru byl na hřišti 75 minut a pak ho nahradil Milan Škoda.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud