Jan Fortelný – 24 let (Sigma Olomouc)  Šikovný záložník loni odehrál parádní ročník v Teplicích. V létě dostal šanci ve Spartě a dokonce se probojoval do prvního kádru Pražanů. Jenže na podzim zasáhl jen do pěti ligových duelů a v zimě odešel hostovat do Olomouce. Zabojuje pak ještě jednou o místo ve Spartě?
 Dominik Plechatý – 24 let (Slovan Liberec)  Za Spartu si už v lize zahrál, naposledy to bylo ovšem v ročníku 2020/21. Hostoval taky v Jablonci, Mladé Boleslavi a nyní je druhým rokem v Liberci. Pod Ještědem hraje pravidelně, patří k oporám Slovanu a dokonce se dostal i do reprezentace. Čtyřiadvacetiletý obránce se hlásí o místo ve Spartě.
 Matěj Polidar – 23 let (FJ Jablonec)  Matěj Polidar, jenž do Sparty přišel z Příbrami, odehrál během dvou let na Letné 14 ligových zápasů. Nastupoval v ofenzivě i obraně, loni v létě se ale do sparťanského kádru nevešel a zamířil hostovat do Jablonce. Severočechům se letos sice příliš nevede, zato Polidar předvádí dobré výkony a na kontě má už sedm branek. Zkusí to ještě ve Spartě?
 Filip Souček – 22 let (Zbrojovka Brno)  Dvaadvacetiletý záložník bojoval v posledních dvou letech o místo ve Spartě, pevný flek v sestavě si ale nikdy nezískal. Loni proto odešel hostovat do Brna, kterému chtěl pomoct k záchraně mezi elitou. Jenže Zbrojovka se v posledních kolech trápí a Filip Souček od konce dubna kvůli zdravotním problémům nehraje. Šanci na Letné ovšem nejspíš ještě dostane.
5
Fotogalerie

Mladí a perspektivní. 5 hráčů Sparty, kteří se mohou vrátit z hostování zpátky na Letnou

Sparta míří za titulem. Na Letné dokázali poskládat výborný tým, ve kterém panuje silná konkurence. A další šikovní hráči působí ještě na hostování.

Sparta má široký kádr, ve kterém není místo pro všechny. Řada hráčů proto působí i na hostování v jiných klubech. Vybrali jsme pět fotbalistů, kterým nebylo více než 24 let, a jejich hostování v červnu skončí. Vrátí se pak na Letnou? O kom je řeč? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Václav Drchal – 23 let (Bohemians 1905)

Václav Drchal Bohemians Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Sparta má v kádru Jana Kuchtu, který se před pár dny stal kmenovým hráčem rudého týmu. Na soupisce Pražanů figurují taky Tomáš Čvančara nebo Lukáš Halaslín. Konkurence v útočných řadách je velká – a to je ještě na hostování v Bohemians Václav Drchal, jenž dal letos za Bohemku šest branek. Pokud se vrátí na Letnou, nečeká ho nic snadného.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Jan Fortelný – 24 let (Sigma Olomouc)

Jan Fortelný Sparta Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Šikovný záložník loni odehrál parádní ročník v Teplicích. V létě dostal šanci ve Spartě a dokonce se probojoval do prvního kádru Pražanů. Jenže na podzim zasáhl jen do pěti ligových duelů a v zimě odešel hostovat do Olomouce. Zabojuje pak ještě jednou o místo ve Spartě?

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Dominik Plechatý – 24 let (Slovan Liberec)

Dominik Plechatý Liberec Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Za Spartu si už v lize zahrál, naposledy to bylo ovšem v ročníku 2020/21. Hostoval taky v Jablonci, Mladé Boleslavi a nyní je druhým rokem v Liberci. Pod Ještědem hraje pravidelně, patří k oporám Slovanu a dokonce se dostal i do reprezentace. Čtyřiadvacetiletý obránce se hlásí o místo ve Spartě.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Matěj Polidar – 23 let (FJ Jablonec)

Matěj Polidar Jablonec.jpg

Matěj Polidar, jenž do Sparty přišel z Příbrami, odehrál během dvou let na Letné 14 ligových zápasů. Nastupoval v ofenzivě i obraně, loni v létě se ale do sparťanského kádru nevešel a zamířil hostovat do Jablonce. Severočechům se letos sice příliš nevede, zato Polidar předvádí dobré výkony a na kontě má už sedm branek. Zkusí to ještě ve Spartě?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Filip Souček – 22 let (Zbrojovka Brno)

Filip Souček Brno.jpg

Dvaadvacetiletý záložník bojoval v posledních dvou letech o místo ve Spartě, pevný flek v sestavě si ale nikdy nezískal. Loni proto odešel hostovat do Brna, kterému chtěl pomoct k záchraně mezi elitou. Jenže Zbrojovka se v posledních kolech trápí a Filip Souček od konce dubna kvůli zdravotním problémům nehraje. Šanci na Letné ovšem nejspíš ještě dostane.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud