Na oficiálním webu  Fortuna ligy  najdete řadu zajímavých statistik, mezi nimi i tu, která odhaluje, kdo má v aktuálním ročníku soutěže nejpřesnější přihrávku. Vybrali jsme hráče, kteří odehráli aspoň 15 zápasů a sestavili z nich žebříček.  Možná vás překvapí, že hned čtyři zástupce v něm má jeden tým.

Na oficiálním webu Fortuna ligy najdete řadu zajímavých statistik, mezi nimi i tu, která odhaluje, kdo má v aktuálním ročníku soutěže nejpřesnější přihrávku. Vybrali jsme hráče, kteří odehráli aspoň 15 zápasů a sestavili z nich žebříček. Možná vás překvapí, že hned čtyři zástupce v něm má jeden tým.

 9. - 10. Tomáš Hořava (Viktoria Plzeň)  Procento přesných přihrávek: 84,7 % Profimedia.cz
 9. - 10. Jaroslav Svozil (Baník Ostrava)  Procento přesných přihrávek: 84,7 % Profimedia.cz
 7. - 8. Lukáš Kalvach (Viktoria Plzeň)  Procento přesných přihrávek: 84,9 % Profimedia.cz
 7. - 8. Michal Sáček (Sparta Praha)  Procento přesných přihrávek: 84,9 % Profimedia.cz
11
Fotogalerie

Mistři přihrávky. Toto je 10 hráčů z Fortuna ligy s nejpřesnějšími pasy

Čím by byli kanonýři, kdyby na fotbalových trávnících nepobíhali hráči, kteří umí na milimetr přesně přihrávat? Víte, kdo je v tomto ohledu nejlepší v aktuálním ročníku české Fortuna ligy?

slide-nejlepší nahrávači.jpg

Na oficiálním webu Fortuna ligy najdete řadu zajímavých statistik, mezi nimi i tu, která odhaluje, kdo má v aktuálním ročníku soutěže nejpřesnější přihrávku. Vybrali jsme hráče, kteří odehráli aspoň 15 zápasů a sestavili z nich žebříček. Možná vás překvapí, že hned čtyři zástupce v něm má jeden tým.

Doporučujeme

Články odjinud