Čím by byli kanonýři, kdyby na fotbalových trávnících nepobíhali hráči, kteří umí na milimetr přesně přihrávat? A kdo má v současném ročníku nejvyšší německé fotbalové soutěže nejpřesnější přihrávku?  Na tuto otázku odpovídá fotogalerie, v níž najdete desítku borců, kteří v tomto ohledu nemají v Bundeslize konkurenci.

Čím by byli kanonýři, kdyby na fotbalových trávnících nepobíhali hráči, kteří umí na milimetr přesně přihrávat? A kdo má v současném ročníku nejvyšší německé fotbalové soutěže nejpřesnější přihrávku? Na tuto otázku odpovídá fotogalerie, v níž najdete desítku borců, kteří v tomto ohledu nemají v Bundeslize konkurenci.

 10. Jérome Boateng (Bayern Mnichov)  - procento přesných přihrávek: 89,6 %
 9. Jonathan Tah (Bayer Leverkusen)  - procento přesných přihrávek: 89,9 %
 8. Joshua Kimmich (Bayern Mnichov)  - procento přesných přihrávek: 90,1 % Profimedia.cz
 7. Thiago Alcántara (Bayern Mnichov)  - procento přesných přihrávek: 91,5 % Profimedia.cz
11
Fotogalerie

Mistři nahrávači. 10 fotbalistů z německé Bundesligy, kteří posílají nejpřesnější přihrávky

Čím by byli kanonýři, kdyby na fotbalových trávnících nepobíhali hráči, kteří umí na milimetr přesně přihrávat? Víte, kdo je v tomto ohledu nejlepší v aktuálním ročníku německé Bundesligy?

slide- nejpřesnější nahrávači.jpg

Kdo má v současném ročníku nejvyšší německé fotbalové soutěže nejpřesnější přihrávku? Na tuto otázku odpovídá fotogalerie, v níž najdete desítku borců, kteří v tomto ohledu nemají v Bundeslize konkurenci.

Doporučujeme

Články odjinud