Minimální změny na Letné. Podívejte se, kteří tři hráči v zimě odešli ze Sparty

Minimální změny na Letné. Podívejte se, kteří tři hráči v zimě odešli ze Sparty

Minimální změny na Letné. Podívejte se, kteří tři hráči v zimě odešli ze Sparty

Kdo během zimy čekal na Letné průvan, ten se mýlil. Sparta totiž na přestupovém trhu nebyla téměř vůbec aktivní. Nepřišla však ani o žádnou ze svých opor.

Bez názvu.jpg

Zahraniční zájemci krouží okolo Adama Hložka, spekulovalo se taky o odchodu Semiha Kayi, Benjamina Tetteha či Guélora Kangy, ani jeden z nich ale ze Sparty neodešel. Kdo tedy z pražského klubu, kromě Matěje Polidara a Zinedina Mustedanagiče, kteří ve Spartě nebyli ani na podzim, během zimy zmizel? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Lukáš Juliš (Sigma Olomouc)

Lukáš Juliš Sparta 18 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý útočník debutoval v lize už v sezoně 2013/14 a zdálo se, že má nakročeno k zajímavé kariéře. V dalším ročníku dal pět branek, jenže jeho kariéru provází i zdravotní problémy. Na podzim Lukáš Juliš odehrál za Spartu jen 37 minut, teď se bude snažit prosadit na hostování v Olomouci.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Matěj Pulkrab (Bohemians 1905)

Matěj Pulkrab Sparta Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Sparťanský odchovanec v sezoně 2017/18 během hostování v Liberci nasázel deset branek. Další rok byl zpátky ve Spartě, na Letné však v 16 zápasech vstřelil jen tři góly. Na podzim dvaadvacetiletý útočník vinou zranění nehrál, teď se bude snažit rozehrát v kádru Bohemians 1905, kam odešel na hostování.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Ondřej Zahustel (FC Slovácko)

Ondřej Zahustel Sparta Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Nejméně oblíbený článek sparťanské sestavy? V minulých měsících jednoznačně Ondřej Zahustel, který to od fanoušků pořádně schytal. Bývalý reprezentační bek odehrál během podzimu jediný poločas úvodního duelu se Slováckem, a právě tam bude na jaře hostovat. Osmadvacetiletý pravý obránce však věří, že se poté ještě porve o místo na Letné.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud