Mezi Spartou a Jabloncem je živo. Podívejte se, kdo by mohl odejít z Letné na sever Čech

Spartě letošní sezona opět nevychází tak, jak by si na Letné přáli. Pražané už se proto dívají po posilách, s některými hráči se ale taky rozloučí.

Jedním z hráčů, o kterého Sparta hodně stojí, je Jaroslav Zelený z Jablonce. Na oplátku by však mělo odejít z Letné několik hráčů na sever Čech. O koho se může jednat? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 4

Matěj Polidar 

GetFile - 2022-05-06T234257.826.jpg

Dvaadvacetiletý Matěj Polidar přišel do Sparty v roce 2020 z Příbrami. Původně jako posila do ofenzivy, postupně se ale stáhl níž a nastupoval i na kraji obrany. Zdálo se, že si buduje dobrou pozici, letos toho ale moc nenahrál, zasáhl jen do deseti zápasů a ve hře je údajně jeho možný odchod do Jablonce. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Lukáš Juliš 

GetFile - 2022-05-06T234440.693.jpg

O odchodu Lukáše Juliše do Jablonce se psalo už dříve. Sedmadvacetiletý útočník, který se v loňské sezoně blýskl dvanácti góly, sice stále zůstává na Letné, Pražané ale i pro příští sezonu počítají s Tomášem Čvančarou. Lukáš Juliš, jenž letos i vinou zranění zasáhl jen do tří ligových zápasů, by si tak po působení v Bohemians a Olomouci mohl vyzkoušet další ligové angažmá v Jablonci. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Další možnosti

GetFile - 2022-05-06T234246.823.jpg

Jak informoval portál iSport.cz, Jablonec by mohl mít zájem až o tři hráče Sparty. Kdo by tedy byl tím třetím? Jendou z možností by se mohl stát Filip Souček (na snímku). Jednadvacetiletý střední záložník se totiž na Letné neprosazuje tak, jak se čekalo, a změna dresu by mu mohla pomoct. Více ve Spartě čekali od Martina Minčeva a z formy je i Ladislav Krejčí starší. Nebo snad Sparta pošle na sever Čech některého ze svých tří gólmanů či nadějných mladíků? Nechme se překvapit. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud