Chelsea FC  - Chelsea je klubem, který byl s Messim spojován už mnohokrát. A teď se spekulace vrací. Blues, kteří skončili v posledním ročníku Premier League čtvrtí, o ještě stále hvězdu Barcelony údajně velmi stojí. Messiho si prý přeje samotný manažer londýnského klubu Frank Lampard. Foto: Profimedia.cz
 Inter Milán  - Dalším vážným zájemcem o zisk Messiho služeb je Inter Milán. Klub ze San Sira, který vede úspěšný italský kouč Antonio Conte, v posledním ročníku Serie A skončil druhý jen o bod za Juventusem, který by chtěl příští rok sesadit. Inter má velmi silný tým, ve kterém působí například Romelu Lukaku, s nímž by si Messi mohl hodně rozumět. Navíc by znovu nastupoval proti Cristianu Ronaldovi, který hájí barvy Juventusu. Foto: Profimedia.cz
 Manchester City  - Zřejmě nejvážnějším aspirantem na zisk Messiho služeb je Manchester City, který okolo slavného Argentince krouží už dlouho. Citizens jsou pravidelně jedním z favoritů Premier League i Ligy mistrů, kterou však dosud nevyhráli. A právě Messi by jim v tom měl pomoct. Jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob by navíc mohlo lákat spojení s Pepem Guardiolou, který jej vedl už na Nou Campu. Foto: Profimedia.cz
 Manchester United  - Do hry o Messiho však údajně vstupuje i další klub z Manchesteru – United. Tým Ole Gunnar Solskjeara došel v posledním ročníku do semifinále Evropské ligy a v Premier League skončil třetí. Klub z Old Trafford se ale touží vrátit na vrchol a právě Messi by v tom mohl hodně pomoct. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Messi vstupuje na přestupový trh. Podívejte se, do kterých velkoklubů by mohl zamířit

Lionel Messi by mohl odejít z Barcelony. Kam to bude, to se zatím neví. Jedno je ale jisté, o nabídky nebude mít nouzi.

Lionel Messi 20.jpg

Lionel Messi je k mání. Tato zpráva se šíří fotbalovým prostředím jako uragán a evropské kluby jsou ve střehu. Nyní se zdá pravděpodobnější než kdykoliv předtím, že hvězdný Argentinec odejde z Barcelony a zamíří jinam. Pět evropských velkoklubů, které by Messi mohl posílit, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Chelsea FC

Lionel Messi 19 2.jpg

Chelsea je klubem, který byl s Messim spojován už mnohokrát. A teď se spekulace vrací. Blues, kteří skončili v posledním ročníku Premier League čtvrtí, o ještě stále hvězdu Barcelony údajně velmi stojí. Messiho si prý přeje samotný manažer londýnského klubu Frank Lampard.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Inter Milán

Lionel Messi 19 zranění.jpg

Dalším vážným zájemcem o zisk Messiho služeb je Inter Milán. Klub ze San Sira, který vede úspěšný italský kouč Antonio Conte, v posledním ročníku Serie A skončil druhý jen o bod za Juventusem, který by chtěl příští rok sesadit. Inter má velmi silný tým, ve kterém působí například Romelu Lukaku, s nímž by si Messi mohl hodně rozumět. Navíc by znovu nastupoval proti Cristianu Ronaldovi, který hájí barvy Juventusu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Manchester City

Lionel Messi 2018.jpg

Zřejmě nejvážnějším aspirantem na zisk Messiho služeb je Manchester City, který okolo slavného Argentince krouží už dlouho. Citizens jsou pravidelně jedním z favoritů Premier League i Ligy mistrů, kterou však dosud nevyhráli. A právě Messi by jim v tom měl pomoct. Jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob by navíc mohlo lákat spojení s Pepem Guardiolou, který jej vedl už na Nou Campu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Manchester United

Lionel Messi blond 2.jpg

Do hry o Messiho však údajně vstupuje i další klub z Manchesteru – United. Tým Ole Gunnara Solskjeara došel v posledním ročníku do semifinále Evropské ligy a v Premier League skončil třetí. Klub z Old Trafford se ale touží vrátit na vrchol a právě Messi by v tom mohl hodně pomoct.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Paris Saint-Germain

Tomáš Souček Messi.jpg

Zapomenout nesmíme ani na suveréna francouzské soutěže. Paris Saint-Germain disponuje obrovským množstvím peněz a může si dovolit koupit prakticky kohokoliv. Tým z Paříže před pár dny padl ve finále Ligy mistrů, kterou by i s Messim mohl za rok ovládnout. Hvězdný útočník by navíc mohl obnovit spolupráci s Neymarem.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud