Měli by dostat víc prostoru. 3 ofenzivní hráči Sparty, kteří letos skoro vůbec nehrají

Sparta se letos po letech tápání dostala do základní skupiny Evropské ligy a pohybuje se také v horních patrech ligové tabulky. Někteří hráči ale moc důvodů k radosti nemají.

Bez názvu.jpg

Na Letné se letos sešel kvalitní tým. Někteří hráči mají místo v sestavě více méně jisté, další se pohybují na hraně základní sestavy, ovšem jiní zase skoro vůbec nehrají, i když by si zasloužili více prostoru. O kom je řeč? Podívejte se.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 4

Adam Karabec

Adam Karabec Sparta 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

O formě Bořka Dočkala se toho letos napsalo už hodně. Sparťanský kapitán přesto dostává hodně prostoru a perspektivní Adam Karabec tak sbírá minuty jen velmi pomalu. Zatímco v minulé sezoně se zdálo, že by se mohl zabydlet v základní sestavě, tak letos v lize naskočil jen třikrát a dohromady odehrál pouhých 32 minut. V posledním duelu proti Lille přišel na hřiště až v 89. minutě. Není na čase to změnit?

Foto: Pavel Mazáč / CNC/  Profimedia

Pokračování 3 / 4

Srdjan Plavšič

Srdjan Plavšič 20 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Srbský rychlík ve Spartě působí už čtvrtou sezonu, ovšem ani zdaleka nedostává tolik prostoru, na kolik byl zvyklý. Letos v lize poprvé naskočil až v listopadu proti Plzni, pak se sice objevil v základní sestavě v duelu s Českými Budějovicemi, ovšem proti Teplicím už zase odehrál jen čtyři minuty. Proti Lille byl na hřišti poločas, jeho pozice na Letné je ale složitá. I proto se nedávno spekulovalo o jeho odchodu do Bělehradu.

Foto: Barbora Reichová / CNC/  Profimedia

Pokračování 4 / 4

Martin Minčev

Martin Minčev Sparta Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Devatenáctiletý bulharský reprezentant přišel do Sparty v létě za nemalé odstupné. Na Letné si od něj hodně slibovali, tím spíš, když Martin Minčev může hrát jak na hrotu, tak na kraji sestavy. Jenže do Kotalových plánů se zatím vůbec nehodí a v lize ve třech duelech odehrál dohromady jen 63 minut. Taky proti Lille se dostal do hry až v úplném závěru.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud