Megaobchod v Paříži. Zamíří Mbappé do Realu a Messi s Ronaldem do PSG?

Letní přestupové okno bude snad ještě více sledované, než kdykoliv předtím. Volný totiž bude Lionel Messi. Rušno však bude také okolo dalších hvězd.

Lionel Messi už za pár měsíců může opustit Barcelonu. Jeho kontrakt v katalánském velkoklubu totiž skončí a hvězdný Argentinec si může sám vybrat, kam povedou jeho další kroky. 

Žhavým adeptem na zisk Messiho služeb je Manchester City, hodně nahlas se však spekuluje také o jeho možném odchodu do Paris Saint Germain, kde by se tak znovu setkal s Brazilcem Neymarem. 

V posledních dnech se však řeší také budoucnost Cristiana Ronalda, jenž ani na třetí pokus nedovede Juventus k vysněnému titulu v Lize mistrů. CR7 má smlouvu do příštího roku, italský velkoklub se jej ale možná už v létě pokusí zbavit. 

Jaká je možná příští Ronaldova destinace? Ano, opět PSG! „Leo Messi? Soustředíme se na tuto sezonu. Monitorujeme trh, ale neodstartovali jsme nic spojeného s budoucností.” cituje portál talksport.com sportovního ředitele pařížského kolosu Leonarda. „Cristiano Ronaldo? Stejná odpověď,” dodal. 

Jisté ale je, že spekulace budou sílit. Stejně tak se i nadále bude často mluvit o možném odchodu Kyliana Mbappého, jehož dlouhodobě sleduje Real Madrid. Dočkáme se tak v létě v Paříži obřího megaobchodu? 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud