Matouškem to možná nekončí. 3 hráči, kteří ještě v zimě mohou opustit Slavii

Matouškem to možná nekončí. 3 hráči, kteří ještě v zimě mohou opustit Slavii

Matouškem to možná nekončí. 3 hráči, kteří ještě v zimě mohou opustit Slavii

Jan Matoušek se po půlroce stráveném v Edenu vrací na hostování do Příbrami. Nemusí být však posledním hráčem, který v zimě opustí Slavii.

Michael Ngadeu měl nakročeno do Fulhamu, z jeho přestupu ale na poslední chvíli sešlo. V Boheminas 1905 už hostuje Lukáš Pokorný a sešívanou kabinu teď opustil i Matoušek. Kteří další hráči by v zimě ještě mohli ze Slavie odejít? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Jakub Jugas

Jakub Jugas Slavia.jpg

Ještě loni byl jedním z pilířů slávistické defenzivy, letos ale dostávají přednost jiní. Trenér Trpišovský má k dispozici čtyři silné stopery – Ondřeje Kúdelu, Michaela Ngadea, Simona Deliho a Alexe Krále. I proto v zimě Lukáš Pokorný odešel do Bohemians a Eden by mohl opustit i Jakub Jugas, jenž se nedostal na soupisku pro Evropskou ligu. O jeho návrat stojí Zlín.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Muris Mešanovič

Muris Mešanovič Slavia 2.jpg

Slavia pustila Jana Matouška zpátky do Příbrami a je otázkou, zda se bude chtít zbavit dalšího útočníka. Ani Muris Mešanovič se však nevešel na soupisku pro Evropskou ligu a není žádným tajemstvím, že o něj stojí Mladá Boleslav. Bosenský útočník se na jaře na hřiště ještě nedostal, přednost na hrotu sestavy má Milan Škoda s Peterem Olayinkou, v útoku může naskočit i Mick van Buren nebo Alexandru Baluta.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Jaroslav Zelený

Jaroslav Zelený Slavia MICHAL SVÁČEK  MAFRA  Profimedia.jpg

Slavia v zimě stála o hostování jabloneckého útočníka Martina Doležala. Na severu Čech o tom nechtěli ani slyšet, nicméně i jablonečtí by rádi přivedli jednoho hráče z Edenu. Šachtar Doněck totiž projevil zájem o ukončení hostování Eduarda Sobola, a tak místo něj Petr Rada chtěl získat Jaroslava Zeleného.

Šestadvacetiletý krajní obránce v létě přestoupil právě z Jablonce do Slavie, moc prostoru ale zatím nedostává. V základní sestavě se objevil naposledy v říjnu.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud