Masopust míří do Slavie, kdo půjde na Letnou? 3 hráči Jablonce, jež loví Sparta

Slavia oznámila jména prvních dvou posil. Z Liberce přivádí Petra Ševčíka, z Jablonce přichází Lukáš Masopust. Na severu Čech by však ráda nakupovala i Sparta.

Masopust byl v kurzu už dlouho. Nyní je sice mimo hru kvůli zranění, ve Slavii však dobře ví, že kupují velmi kvalitního a produktivního krajního záložníka. Koho si ale v Jablonci vyhlédla Sparta? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Tomáš Holeš

Tomáš Holec.jpg

Ondřej Zahustel je dlouhodobě zraněný, a tak na pravém beku nastupuje rumunský reprezentant Alexandru Chipciu. Jenže jeho post je v záloze a na Letné navíc neodvádí nejlepší výkony.

Letenští mají k dispozici mladého Tomáše Wiesnera, údajně se ale dívají i do Jablonce na Tomáše Holeše. Pětadvacetiletý bek, jenž na sever Čech přišel z Hradce Králové, patří k oporám týmu, kterému letos pomohl už třemi góly a jednou nahrávkou.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

David Lischka

David Lischka.jpg

Jednadvacetiletý stoper vyrostl v Ostravě, v roce 2015 však zamířil do Jablonce. Loňský podzim strávil na hostování v Karviné a nyní je jednou z opor severočeského týmu. David Lischka má pevné místo v sestavě a v aktuálním ročníku má na kontě i dva vstřelené góly.

Sparťanským stoperem číslo jedna je Uroš Radakovič, okolo něj se ale hráči točí. Chvíli hraje ve středu obrany Costa, jindy Lukáš Štětina nebo Semih Kaya, který ale v zimě možná odejde. Nahradí ho právě Lischka?

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Matěj Hanousek

Matěj Hanousek Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Třetím hráčem Jablonce, který by mohl přijít na Letnou, je Matěj Hanousek. Bývalý levý bek Dukly by vytvořil konkurenci Costovi a Eldaru Čivičovi, jenž však ve Spartě zatím nenaplňuje velký potenciál. Zato pětadvacetiletý Hanousek je spolehlivou volbou, je konstruktivní a má ohromný fyzický fond. Jablonec by za něj údajně mohl získat až 25 milionů korun.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud