Abdallah Sima Na podzim vyletěl jako kometa a stal se největší hvězdou ligy. Rázem se dostal na radar Arsenalu či Juventusu, Abdallah Sima ale prozatím setrval v Edenu. Na kontě má sedm ligových branek a jednu asistenci, v úvodním kole proti Olomouci ale své statistiky nerozšířil. Na tomto postu je nyní jedničkou. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Lukáš Masopust Na pravém kraji zálohy byl dlouho volbou číslo jedna. Držel si místo v reprezentaci a dokonce o něm uvažoval West Ham, Lukáš Masopust však pokračuje v sešívaných barvách. Jeho role už ale zdaleka není taková, jaká byla dříve. V záloze totiž dostává přednost Sima, a tak se Masopust na podzim přesunul do obrany. Jenže tam nyní vládne zimní posila Alexander Bah. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Mick van Buren Další varianta. Mick van Buren se vrátil z hostování v Českých Budějovicích a je odhodlaný porvat se o místo v Edenu. Jeho výhodou je, že může nastoupit i v útoku, tam ale nyní působí Jan Kuchta. Šanci však určitě dostane. Foto: Profimedia.cz
 Alexander Bah Dánský reprezentant přišel do Slavie jako pravý obránce. Alexander Bah je dokonalým příkladem moderního beka, takže mu nedělá problém posunout se i více dopředu. Trenér Trpišovský navíc zvládl řadu hráčů „předělat“ na jiný post, což by u Baha neměl být problém. V případě potřeby tak může naskočit i v záloze. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Masopust je v ohrožení. 4 hráči Slavie, kteří mohou nastoupit na pravé straně zálohy

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský má z čeho vybírat. To platí také o postu pravého záložníka, na který se může postavit hned několik hráčů.

Lukáš Masopust Sima Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Ve Slavii panuje obrovská konkurence. Na každý post se tlačí hned několik hráčů a o každý flek v Edenu se pořádně bojuje. Platí to také o místě na pravém kraji zálohy. Tam nyní trenér Trpišovský může postavit hned čtyři hráče. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Abdallah Sima

Abdallah Sima Slavia 20_3 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Na podzim vyletěl jako kometa a stal se největší hvězdou ligy. Rázem se dostal na radar Arsenalu či Juventusu, Abdallah Sima ale prozatím setrval v Edenu. Na kontě má sedm ligových branek a jednu asistenci, v úvodním kole proti Olomouci ale své statistiky nerozšířil. Na tomto postu je nyní jedničkou.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Lukáš Masopust

Lukáš Masopust Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Na pravém kraji zálohy byl dlouho volbou číslo jedna. Držel si místo v reprezentaci a dokonce o něm uvažoval West Ham, Lukáš Masopust však pokračuje v sešívaných barvách. Jeho role už ale zdaleka není taková, jaká byla dříve. V záloze totiž dostává přednost Sima, a tak se Masopust na podzim přesunul do obrany. Jenže tam nyní vládne zimní posila Alexander Bah.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Mick van Buren

Mick van Buren Slavia 3.jpg

Další varianta. Mick van Buren se vrátil z hostování v Českých Budějovicích a je odhodlaný porvat se o místo v Edenu. Jeho výhodou je, že může nastoupit i v útoku, tam ale nyní působí Jan Kuchta. Šanci však určitě dostane.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Alexander Bah

Alexander Bah Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Dánský reprezentant přišel do Slavie jako pravý obránce. Alexander Bah je dokonalým příkladem moderního beka, takže mu nedělá problém posunout se i více dopředu. Trenér Trpišovský navíc zvládl řadu hráčů „předělat“ na jiný post, což by u Baha neměl být problém. V případě potřeby tak může naskočit i v záloze.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud