Mandjeck odejde z Letné. Podívejte se, které kluby chtějí sparťanského záložníka

Mandjeck odejde z Letné. Podívejte se, které kluby chtějí sparťanského záložníka

Mandjeck odejde z Letné. Podívejte se, které kluby chtějí sparťanského záložníka

Stal se jednou z mnoha zahraničních posil, kterou na Letnou přivedl Andrea Stramaccioni, jenže Georges Mandjeck se ve Spartě vůbec neprosadil. Pražskému klubu však stále patří…

Kamerunský záložník odehrál v první polovině sezony 2017/18 za Spartu deset zápasů. Moc velkým přínosem ale nebyl, bodově se neprosadil, vyfasoval tři žluté karty a v zimě odešel na hostování do Met.

Loňskou sezonu působil v izraelském Maccabi Haifa a letos by se teoreticky mohl znovu objevit v rudém dresu. Jenže to se zřejmě nestane, Mandjeck se s klubem dostal do sporu a ze Sparty chce pryč. Které kluby by jej rády přivedly do svých řad? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

FC Mety

Georges Mandjeck Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Kamerunský reprezentant několik let působil v Německu, kde hrál za Stuttgart a Kaiserslautern. V roce 2010 zamířil do Rennes, poté nastupoval v Auxerre a před sezonou 2015/16 zamířil do Met. Právě tady si jej o dva roky později vyhlédlo sparťanské vedení a Mandjeck za 34 milionů korun přišel na Letnou. Teď by se defenzivní záložník mohl do Met, které v uplynulém ročníku vybojovalo postup mezi francouzskou elitu, zase vrátit.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Toulouse FC

Georges Mandjeck.jpg

Dalším francouzským klubem, který do svých řad láká Mandjecka, je Toulouse. To v poslední sezoně skončilo šestnácté, jen čtyři body od sestupových pozic, a tak hledá hráče, s nimiž by se posunulo výš. Jedním z nich má být právě třicetiletý kamerunský záložník.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

New York Red Bulls

Georges Mandjeck Sparta.jpg

Mandjeckovy kroky by mohly vést i za Atlantik. O zkušeného středopolaře totiž projevil zájem New York Red Bulls, který je účastníkem zámořské MLS. Jakým směrem se stále ještě sparťanský záložník nakonec vydá?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud