Taras Kačaraba   Šestadvacetiletý ukrajinský stoper přišel do Slavie v zimě na hostování z Liberce. V lize si zatím připsal jeden start, na herní styl sešívaných si ale ještě musí zvyknout. Slavii se sice zranil David Hovorka, místo něj se ale dostal na soupisku pro Evropskou ligu Simon Deli. Na Tarase Kačarabu se tak nedostalo.  Foto: Profimedia.cz
 Michal Beran   Stejně jako Kačaraba na podzim působil v Liberci. Michal Beran však patří Slavii, která si ho v zimě stáhla z hostování zpátky. Evropskou ligu si ale mladý záložník v sešívaných barvách nezahraje, ze záložníků dostal přednost Jakub Hromada.  Foto: MICHAL ŠULA / MAFRA / Profimedia
 Mick van Buren   Dalším navrátilcem do slávistických barev je Mick van Buren. Nizozemský útočník se před dvěma lety blýskl gólem v osmifinále proti Seville, v bitvě s Leicesterem ale nenastoupí. Zůstane v Edenu, nebo se zase bude stěhovat?  Foto: Profimedia.cz
 Júsus Hilál   Na slávistickou soupisku pro Evropskou ligu se nedostal ani Júsuf HIlál, který na podzim rozhodl o výhře Liberce proti Gentu. Slavia ale sází na Jana Kuchtu se Stanislavem Teclem.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Mají smůlu. 4 hráči Slavie, kteří se nedostali na soupisku pro Evropskou ligu

Slavia se chystá na boje v Evropské lize proti Leicesteru. Sešívaní však mají k dispozici velmi široký kádr, a tak museli v sestavě udělat několik škrtů.

Mick van Buren Sevilla MICHAL SVÁČEK  MAFRA  Profimedia​.jpg

Slavia napsala na soupisku pro Evropskou ligu, ve které narazí na Leicester, Alexandera Baha, Simona Deliho a Jakuba Hromadu. Na čtyři hráče sešívané družiny už ale nezbylo místo. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia​

Pokračování 2 / 5

Taras Kačaraba 

Taras Kačaraba Slavia.jpg

Šestadvacetiletý ukrajinský stoper přišel do Slavie v zimě na hostování z Liberce. V lize si zatím připsal jeden start, na herní styl sešívaných si ale ještě musí zvyknout. Slavii se sice zranil David Hovorka, místo něj se ale dostal na soupisku pro Evropskou ligu Simon Deli. Na Tarase Kačarabu se tak nedostalo. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Michal Beran 

Michal Beran Slavia MICHAL ŠULA  MAFRA  Profimedia.jpg

Stejně jako Kačaraba na podzim působil v Liberci. Michal Beran však patří Slavii, která si ho v zimě stáhla z hostování zpátky. Evropskou ligu si ale mladý záložník v sešívaných barvách nezahraje, ze záložníků dostal přednost Jakub Hromada. 

Foto: MICHAL ŠULA / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Mick van Buren 

Mick van Buren Slavia 3.jpg

Dalším navrátilcem do slávistických barev je Mick van Buren. Nizozemský útočník se před dvěma lety blýskl gólem v osmifinále proti Seville, v bitvě s Leicesterem ale nenastoupí. Zůstane v Edenu, nebo se zase bude stěhovat? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Júsus Hilál 

Júsuf Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Na slávistickou soupisku pro Evropskou ligu se nedostal ani Júsuf HIlál, který na podzim rozhodl o výhře Liberce proti Gentu. Slavia ale sází na Jana Kuchtu se Stanislavem Teclem. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud