Mají novou šanci. Toto jsou 4 hráči Slavie, kteří se vrací z hostování do Edenu

Slavia se začíná připravovat na novou sezonu, ve které bude útočit na mistrovský hattrick. Jaký kádr o něj bude usilovat?

Slavii opustil Josef Hušbauer a v kádru trenéra Jindřicha Trpišovského určitě proběhnou i další změny. Do sešívané sestavy se pokusí prosadit i čtyři navrátilci z hostování. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Mick van Buren

Mick van Buren 19 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Sedmadvacetiletý útočník odešel na jaře na hostování do Haagu, jenže nizozemská soutěž skončila kvůli koronaviru předčasně a Mick van Buren toho moc neodehrál. Na podzim zasáhl do 14 zápasů, ve kterých dal gól a přidal nahrávku. Vybojuje si teď místo v kádru?

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Jakub Hromada

Jakub Hromada Slavia 2.jpg

Slovenský záložník přišel do Slavie v roce 2017 z Plzně, v Edenu toho ale vinou zdravotních problémů moc neodehrál. V letošním ročníku čtyřiadvacetiletý Jakub Hromada hostoval v Liberci, za který si připsal 13 startů. Trenérům sešívaných se zřejmě líbil, a tak Hromada ještě dostane šanci v Edenu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Jan Sýkora

Jan Sýkora Jablonec Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Do Slavie se vrací také Jan Sýkora, který má za sebou velmi povedený ročník v Jablonci. Šestadvacetiletý univerzál v 29 zápasech vstřelil osm branek, ke kterým přidal šest nahrávek a patřil ke klíčovým hráčům severočeského týmu. Spekulovalo se o jeho odchodu do Liberce, odkud Jan Sýkora do Slavie přišel, někdejší reprezentant ale dostane šanci ve Slavii.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Jaroslav Zelený

Jaroslav Zelený Slavia MICHAL SVÁČEK  MAFRA  Profimedia.jpg

Ještě na podzim hrál i Ligu mistrů a zaujal parádním výkonem na půdě Interu Milán. V lize Jaroslav Zelený, který se přesunul z kraje obrany do středu zálohy, letos ale za Slavii odehrál jen sedm zápasů a na jaře hostoval v Mladé Boleslavi. Za tu si připsal 13 startů, jeden gól, tři nahrávky a teď sedmadvacetiletý univerzál míří zpátky do sešívané kabiny.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud