Gianluca Frabotta (Juventus FC)   Jednadvacetiletý levý obránce, který může naskočit i na postu stopera nebo v záloze, v létě povýšil do prvního týmu Juventusu. A v tom už Gianluca Frabotta stihl nasbírat cenné zkušenosti. V Serii A si připsal patnáct startů a 14 minut odehrál i v Lize mistrů. Foto: Profimedia.cz
 Matteo Gabbia (AC Milán)  Matteo Gabbia prošel všemi mládežnickými kategoriemi milánského AC a letos už nastupuje i v jeho prvním týmu. Zasáhl i do dvou duelů Evropské ligy a v Serii A si zatím připsal sedm startů. Nejčastěji nastupuje na postu stopera, jednadvacetiletý Gabbia však umí zahrát i coby defenzivní záložník.  Foto: Profimedia.cz
 Sandro Tonali (AC Milán)   Dvacetiletý střední záložník má na kontě už čtyři starty v seniorské italské reprezentaci. Sandro Tonali patří Brescii, ta jej ale před sezonou zapůjčila za deset milionů eur milánskému AC. Na San Siru si mladý talent vybudoval silnou pozici. Mimo jiné se ukázal i v Evropské lize proti Spartě.  Foto: Profimedia.cz
 Andrea Pinamonti (Inter Milán)  Milánský Inter kraluje tabulce Serie A. V jeho řadách sbírá zkušenosti i Andrea Pinamonti, jenž si letos připsal pět startů v italské lize a krátce se ukázal také v Lize mistrů. Jednadvacetiletý Pinamonti nastupuje na hrotu útoky, na tomto postu však v Interu vládne Romelu Lukaku.  Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Lvíčata jdou na hvězdy. 4 hráči italské jednadvacítky, kteří patří slavným velkoklubům

Česká reprezentační jednadvacítka dnes startuje svou cestu evropským šampionátem. Partu trenéra Karla Krejčího čeká na úvod silná Itálie.

Bez názvu.jpg

Dnes startuje mistrovství Evropy hráčů do 21 let, do kterého česká lvíčata vstoupí bojem proti favorizované Itálii. Ta má v týmu i čtyři hráče, kteří patří do kádrů předních italských velkoklubů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Gianluca Frabotta (Juventus FC) 

Gianluca Frabotta.jpg

Jednadvacetiletý levý obránce, který může naskočit i na postu stopera nebo v záloze, v létě povýšil do prvního týmu Juventusu. A v tom už Gianluca Frabotta stihl nasbírat cenné zkušenosti. V Serii A si připsal patnáct startů a 14 minut odehrál i v Lize mistrů. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Matteo Gabbia (AC Milán) 

Matteo Gabbia.jpg

Matteo Gabbia prošel všemi mládežnickými kategoriemi milánského AC a letos už nastupuje i v jeho prvním týmu. Zasáhl i do dvou duelů Evropské ligy a v Serii A si zatím připsal sedm startů. Nejčastěji nastupuje na postu stopera, jednadvacetiletý Gabbia však umí zahrát i coby defenzivní záložník. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Sandro Tonali (AC Milán) 

Sandro Tonali.jpg

Dvacetiletý střední záložník má na kontě už čtyři starty v seniorské italské reprezentaci. Sandro Tonali patří Brescii, ta jej ale před sezonou zapůjčila za deset milionů eur milánskému AC. Na San Siru si mladý talent vybudoval silnou pozici. Mimo jiné se ukázal i v Evropské lize proti Spartě. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Andrea Pinamonti (Inter Milán) 

Andrea Pinamonti.jpg

Milánský Inter kraluje tabulce Serie A. V jeho řadách sbírá zkušenosti i Andrea Pinamonti, jenž si letos připsal pět startů v italské lize a krátce se ukázal také v Lize mistrů. Jednadvacetiletý Pinamonti nastupuje na hrotu útoky, na tomto postu však v Interu vládne Romelu Lukaku. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud