Antonín Křapka  Bývalý bek Mladé Boleslavi či Karviné dal dosud v lize čtyři góly. Letos už však osmadvacetiletý Antonín Křapka přidal další tři zásahy. Hraje ve velké pohodě, na hřišti zatím nechyběl ani minutu. 
 Josef Jindřišek  Je lídrem a duší týmu. Josef Jindřišek má sice už 41 let, na hřišti ale tráví téměř veškerý čas. Jen jeden z letošních zápasů nedohrál do konce, i ve svém věku je pro tým ohromně platný. 
 Petr Hronek  Petr Hronek je v Ďolíčku od roku 2019, kdy dorazil ze Zlína. V uplynulých dvou sezonách nastřílel dohromady 16 branek a produktivní je taky letos. Devětadvacetiletý záložník má na kontě dva góly a stejný počet nahrávek. Má pevný flek v základní sestavě. 
 David Puškáč  Společně s Křapkou je nejlepším střelcem týmu. Devětadvacetiletý útočník prožil povedenou sezonu už loni, kdy se trefil jedenáctkrát, a produktivní je taky letos. V posledních čtyřech zápasech dal tři góly, na kontě má i dvě nahrávky. 
5
Fotogalerie

Loni baráž, teď první šestka. 5 hráčů, díky kterým Bohemians drží krok s ligovou elitou

Fotbalová Fortuna liga ukrojila ze svého programu prvních sedm kol. A mezi elitní šestkou se překvapivě drží i Bohemians.

Zatímco v minulém ročníku hráči Bohemians 1905 bojovali v baráži, teď se drží v elitní skupině Fortuna ligy. Jména pěti hráčů, kteří na tom mají nejvýraznější podíl, najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Roman Valeš 

Roman Valeš Bohemians Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Dvaatřicetiletý gólman chytá v Ďolíčku od roku 2018. Pevnou pozici jedničky nikdy neměl, letos ji však zatím drží. Bývalý brankář Jablonce zasáhl do sedmi duelů a vychytal v nich dvě čistá konta. Připsal si už 26 zákroků, v čemž je třetí nejlepší v lize. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Antonín Křapka 

Antonín Křapka Bohemians.jpg

Bývalý bek Mladé Boleslavi či Karviné dal dosud v lize čtyři góly. Letos už však osmadvacetiletý Antonín Křapka přidal další tři zásahy. Hraje ve velké pohodě, na hřišti zatím nechyběl ani minutu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Josef Jindřišek 

Josef Jindřišek Bohemians Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Je lídrem a duší týmu. Josef Jindřišek má sice už 41 let, na hřišti ale tráví téměř veškerý čas. Jen jeden z letošních zápasů nedohrál do konce, i ve svém věku je pro tým ohromně platný. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Petr Hronek 

Filip Hronek Bohemians Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Petr Hronek je v Ďolíčku od roku 2019, kdy dorazil ze Zlína. V uplynulých dvou sezonách nastřílel dohromady 16 branek a produktivní je taky letos. Devětadvacetiletý záložník má na kontě dva góly a stejný počet nahrávek. Má pevný flek v základní sestavě. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 6 / 6

David Puškáč 

David Puškáč Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Společně s Křapkou je nejlepším střelcem týmu. Devětadvacetiletý útočník prožil povedenou sezonu už loni, kdy se trefil jedenáctkrát, a produktivní je taky letos. V posledních čtyřech zápasech dal tři góly, na kontě má i dvě nahrávky. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud