Ligoví gladiátoři. 10 hráčů, kteří na podzim nechyběli na hřišti ani jednu minutu

Ligoví gladiátoři. 10 hráčů, kteří na podzim nechyběli na hřišti ani jednu minutu

Ligoví gladiátoři. 10 hráčů, kteří na podzim nechyběli na hřišti ani jednu minutu

16 kol, celkově 1440 minut. Takovou porci odehrál na podzim každý z ligových týmů. Pouze třicet hráčů zasáhlo do všech zápasů první poloviny HET ligy. A jen deset z nich nevynechalo ani jednu vteřinu.

Bez názvu.jpg

Je zajímavé, že žádný hráč Sparty neodehrál všech 16 zápasů. Dokonce ani patnáct. Pouze Jonathan Biabiany a Ondřej Zahustel naskočili do čtrnácti duelů. Fotbalisty, kteří odehráli kompletní porci podzimních minut, je třeba hledat jinde -  v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 11

Vladimír Coufal (Liberec)

Vladimír Coufal.jpg

V Liberci vyrostl v nepostradatelného hráče základní sestavy, dokonce nakoukl do národního týmu. Dříve okolo něj kroužila Slavia, teď ho sledují i v zahraničí. Pokud kádr Slovanu opustí, bude to pro Liberec citelná ztráta.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 11

Martin Dostál (Bohemians 1905)

Martin Dostál Bohemians.jpg

Ve Slavii si nedokázal vybojovat pevnou pozici, rok hostoval v Baníku a před rokem posílil kádr Bohemians 1905. Už loni byl důležitým článkem základní sestavy, ze které nevypadl ani letos. Dokonce nevynechal ani jednu minutu.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 11

Tomáš Vondrášek (Teplice)

Tomáš Vondrášek Ondřej Bičiště MAFRA Profimedia.jpg

V prvním týmu Teplic debutoval v sezoně 2007/08. Od té doby už jiný dres neoblékl. Z Tomáše Vondráška postupně vyrostl jeden z lídrů týmu, za který letos odehrál kompletní porci minut. Během nich dal třicetiletý bek jeden gól a přidal dvě asistence.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

 

Pokračování 5 / 11

Jan Holenda (Dukla)

Jan Holenda Dukla.jpg

Dvaatřicetiletý útočník se před rokem přesunul z Vršovic na Julisku a v dresu Dukly se stal rychle oporou. Na jaře dal šest branek a stejný počet gólů nastřílel i na podzim. Během něho neslezl ani jednou z hřiště.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 6 / 11

Václav Jemelka (Olomouc)

Václav Jemelka Jaroslav Legner CNC Profimedia.jpg

Sigma na podzim válela. Šimon Falta s Davidem Houskou se dostali do reprezentace, Tomáš Chorý míří do Plzně, ani jeden z nich však neodehrál tolik minut, jako Václav Jemelka. Teprve dvaadvacetiletý bek, který letos debutoval v lize, odehrál kompletní porci minut a do statistik si připsal i první ligový gól.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 7 / 11

Martin Jiránek (Dukla)

Martin Jiránek Dukla.jpg

Bývalý reprezentant se před rokem vrátil z Ruska domů a posílil Příbram. S tou sic sestoupil, Martin Jiránek ale v nejvyšší soutěži zůstal. Osmatřicetiletý bek se přesunul na Julisku a na podzim nechyběl v sestavě Dukly ani jednu minutu.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 8 / 11

Jakub Jugas (Slavia)

Jakub Jugas  Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jakub Jugas se v létě přesunul ze Zlína do Slavie a sám sebe dostal pod velký tlak. Ten však zvládl s bravurou a v Edenu jsou s jeho službami maximálně spokojeni. Zatímco Simon Deli část podzimu promarodil, Jugas nevynechal ani jednu minutu. Dokonce se začalo spekulovat o zájmu Newcastlu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 9 / 11

Milan Kocič (Bohemians 1905)

Milan Kocič.jpg

Slovinský obránce přišel do Bohemians v létě a rychle se z něj stal jeden z lídrů Haškovy družiny. Na podzim sedmadvacetiletý bek dokonce nevynechal ani jednu minutu.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 10 / 11

Uroš Radakovič (Olomouc)

Uroš Radakovič Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Srbský obránce přišel do Olomouce v roce 2015 z Boloni. V Sigmě rychle prokázal své kvality a stal se pevným pilířem zadních řad. Jeho herní vytížení je toho jasným důkazem.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 11 / 11

Michal Vepřek (Olomouc)

Michal Vepřek Ladislav Němec MAFRA Profimedia.jpg

Další hráč Sigmy v tomto žebříčku. Dvaatřicetiletý obránce je neodmyslitelným článkem olomoucké sestavy a má lví podíl na senzačním podzimním tažení Sigmy. Michal Vepřek v něm hrál jednu z hlavních rolí.

Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud