Guélor Kanga odešel ze Sparty do Bělehradu a Fortuna liga tak přišla o jednu ze svých největších osobností. Zájem je však také o další ligové hvězdy, které lákají prestižní evropské kluby.  Jména sedmi z nich najdete v následujících kapitolách. Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Guélor Kanga odešel ze Sparty do Bělehradu a Fortuna liga tak přišla o jednu ze svých největších osobností. Zájem je však také o další ligové hvězdy, které lákají prestižní evropské kluby. Jména sedmi z nich najdete v následujících kapitolách. Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

 Pavel Bucha - Ještě na podzim hostoval v Mladé Boleslavi, na jaře už ale válel v Plzni a patřil k nejlepším záložníkům celé ligy. Dvaadvacetiletý Pavel Bucha končil ročník s deseti góly, pěti nahrávkami a podle tureckých médií si vysloužil zájem slavného Galatasaraye. Foto: Barbora Reichova / CNC / Profimedia
 Vladimír Coufal - V zimě odešel ze Slavie do West Hamu Tomáš Souček, který se v londýnském klubu uvedl na výbornou. United však zřejmě nemají dost a z Edenu by rádi přivedli i Vladimíra Coufala. Okolo pravého reprezentačního beka ale krouží také Brighton a Southampton. Foto: Profimedia.cz
 Adam Hložek - Teprve před pár dny mu bylo 18 let, Adam Hložek je přesto považován za jednoho z nejlepších hráčů ligy. Klenot Sparty je zároveň nejdražším hráčem ligy a o prestižní nabídky nemá nouzi. Nejvážnější zájem o zisk jeho služeb má Lipsko, Hložek by měl ale ve Spartě ještě aspoň rok zůstat. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Lukáš Kalvach - V Plzni je teprve rok, už brzy by se ale mohl zase stěhovat. Pětadvacetiletý Lukáš Kalvach, který na západ Čech přišel z Olomouce, se totiž dostal do hledáčku Dynama Moskva. Šestý tým ruské soutěže má podle Sport Expressu o českého reprezentanta velký zájem, vedení Viktorky ale věří, že ho v kádru udrží. Foto: Profimedia.cz
8
Fotogalerie

Liga může přijít o hvězdy. Toto je 7 hráčů, o které se zajímají prestižní evropské kluby

Tomáš Souček se stal definitivně hráčem West Hamu, Guélor Kanga je v Crvene zvezdě, ovšem tím odchody hráčů z Fortuna ligy nejspíš ještě nekončí.

Bez názvu.jpg

Guélor Kanga odešel ze Sparty do Bělehradu a Fortuna ligu tak přišla o jednu ze svých největších osobností. Zájem je však také o další ligové hvězdy, které lákají prestižní evropské kluby. Jména sedmi z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 8

Pavel Bucha

Pavel Bucha Plzeň 20 Barbora Reichova CNC Profimedia.jpg

Ještě na podzim hostoval v Mladé Boleslavi, na jaře už ale válel v Plzni a patřil k nejlepším záložníkům celé ligy. Dvaadvacetiletý Pavel Bucha končil ročník s deseti góly, pěti nahrávkami a podle tureckých médií si vysloužil zájem slavného Galatasaraye.

Foto: Barbora Reichova / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 8

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal Slavia 20.jpg

V zimě odešel ze Slavie do West Hamu Tomáš Souček, který se v londýnském klubu uvedl na výbornou. United však zřejmě nemají dost a z Edenu by rádi přivedli i Vladimíra Coufala. Okolo pravého reprezentačního beka ale krouží také Brighton a Southampton.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 8

Adam Hložek

Adam Hložek SParta 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Teprve před pár dny mu bylo 18 let, Adam Hložek je přesto považován za jednoho z nejlepších hráčů ligy. Klenot Sparty je zároveň nejdražším hráčem ligy a o prestižní nabídky nemá nouzi. Nejvážnější zájem o zisk jeho služeb má Lipsko, Hložek by měl ale ve Spartě ještě aspoň rok zůstat.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 8

Lukáš Kalvach

Lukáš Kalvach Plzeň 2.jpg

V Plzni je teprve rok, už brzy by se ale mohl zase stěhovat. Pětadvacetiletý Lukáš Kalvach, který na západ Čech přišel z Olomouce, se totiž dostal do hledáčku Dynama Moskva. Šestý tým ruské soutěže má podle Sport Expressu o českého reprezentanta velký zájem, vedení Viktorky ale věří, že ho v kádru udrží.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 8

Nemanja Kuzmanovič

Nemanja Kuzmanovič Baník 2 Alexandr Satinský MAFRA Profimedia.jpg

Guélor Kanga odešel ze Sparty do Crvene zvezdy Bělehrad, konkurenční Partizan zase láká oporou Baníku Nemanju Kuzmanoviče, o čemž informoval Sportski Žurnal. Ostravané by ale o jednatřicetiletého srbského útočníka, který dal v uplynulém ročníku devět branek, přišli jen neradi.

Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia

Pokračování 7 / 8

Lukáš Masopust

Lukáš Masopust Slavia 2.jpg

Fortuna ligu by mohl opustit i Lukáš Masopust. O sedmadvacetiletého záložníka Slavie, který dal v uplynulém ročníku šest branek, je totiž zájem v Anglii. Stejně jako Coufala jej údajně láká West Ham.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 8

Peter Olayinka

Peter Olayinka 20 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Zájem je taky o dalšího hráče Slavie. Jméno Petera Olayinky dříve bylo spojováno s AS Řím a tentokrát jej údajně láká Stuttgart. Sešívaní ale za nigerijského reprezentanta požadují okolo deseti milionů eur, což slavný bundesligový klub asi nezaplatí.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud