Valentin Claireaux - Devětadvacetiletý francouzský reprezentační útočník přišel do Pardubic před sezonou ze Zlína, kde se mu dařilo. V dresu Beranů loni posbíral 30 bodů a čekalo se, že podobně produktivní bude také v Dynamu. Jenže Valentin Claireaux v dosavadních šesti zápasech ještě ani jednou nebodoval. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Jan Kolář - Účastník několika světových šampionátů i posledních olympijských her se do Pardubic vrátil před rokem. Loni si do statistik připsal 22 bodů a patřil k lídrům týmu. Tím měl být i letos, jeho výkony jsou ale zatím za očekáváním. Třiatřicetiletý bek ještě nebodoval a na kontě má pět záporných bodů v hodnocení plus mínus účasti na ledě. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Robert Kousal - V průběhu loňské sezony se zachoval jako pravý srdcař, Pardubice neopustil a s týmem vybojoval záchranu, ke které pomohl 33 body. Zkušený útočník v Dynamu zůstal i pro tuto sezonu, fanoušci od něj ale čekali víc. Třicetiletý Petr Kousal má na kontě zatím jen gól a nahrávku. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Vladimír Svačina - Stejnou bilanci jako Kousal, tedy gól a nahrávku, má na kontě i Vladimír Svačina. Třiatřicetiletý útočník se do Pardubic loni dostal přes Kometu a prvoligovou Porubu a na východě Čech podával velmi dobré výkony. K pardubické záchraně pomohl 11 body v 22 zápasech, jenže letos je zatím hodně nevýrazný. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Lídři, kteří zatím netáhnou. 5 hráčů, od nichž se letos v Pardubicích čekalo víc

Fanoušci Pardubic věřili, že časy, kdy se Dynamo plácalo u dna tabulky, skončí. Jenže to se zatím neděje.

Bez názvu1.jpg

Pardubice před sezonou dobře posílily, Dynama se navíc ujal nový majitel a zdálo se, že východočeský tým bude konečně hrát v horní polovině tabulky. Jenže to se nestalo a Pardubice jsou znovu na dně. A trápí se i klíčové persony týmu. Jména pěti lídrů, kterým vstup do sezony moc nevyšel, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Valentin Claireaux

Valentin Claireux Pardubice Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Devětadvacetiletý francouzský reprezentační útočník přišel do Pardubic před sezonou ze Zlína, kde se mu dařilo. V dresu Beranů loni posbíral 30 bodů a čekalo se, že podobně produktivní bude také v Dynamu. Jenže Valentin Claireaux v dosavadních šesti zápasech ještě ani jednou nebodoval.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Jan Kolář

Jan Kolář Pardubice 19 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Účastník několika světových šampionátů i posledních olympijských her se do Pardubic vrátil před rokem. Loni si do statistik připsal 22 bodů a patřil k lídrům týmu. Tím měl být i letos, jeho výkony jsou ale zatím za očekáváním. Třiatřicetiletý bek ještě nebodoval a na kontě má pět záporných bodů v hodnocení plus mínus účasti na ledě.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Robert Kousal

Robert Kousal Pardubice 20 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

V průběhu loňské sezony se zachoval jako pravý srdcař, Pardubice neopustil a s týmem vybojoval záchranu, ke které pomohl 33 body. Zkušený útočník v Dynamu zůstal i pro tuto sezonu, fanoušci od něj ale čekali víc. Třicetiletý Petr Kousal má na kontě zatím jen gól a nahrávku.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Vladimír Svačina

Vladimír Svačina Pardubice Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Stejnou bilanci jako Kousal, tedy gól a nahrávku, má na kontě i Vladimír Svačina. Třiatřicetiletý útočník se do Pardubic loni dostal přes Kometu a prvoligovou Porubu a na východě Čech podával velmi dobré výkony. K pardubické záchraně pomohl 11 body v 22 zápasech, jenže letos je zatím hodně nevýrazný.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Stěpan Zacharčuk

Stěpan Zacharčuk Pardubice.jpg

Více se čekalo taky od Stěpana Zacharčuka. Třiatřicetiletý ruský bek, který hrával i v KHL, přišel do Pardubic v průběhu minulé sezony a na ledě byl hodně znát. Zacharčuk tvrdil muziku a taky sbíral body, jenže letos působí jako vyměněný. V Pardubicích od něj čekali úplně něco jiného.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud