Leicester je uhlídal. 3 ofenzivní hvězdy Slavie, které toho proti Liškám moc nepředvedly

Slavia v těžké zkoušce obstála. Doma remizovala s Leicesterem a uhrála nadějný výsledek před odvetou. Fotbal se však hraje na góly a ty sešívaní nedali.

Slávisté předvedli proti Leicesteru velmi dobrý výkon. Hodně vidět byli Alexander Bah, David Zima či Lukáš Provod, v ofenzivě to ale sešívaní nerozbalili tak, jak jsou jejich fanoušci zvyklí. Jména ří ofenzivních hvězd Slavie, kterým toho Lišky moc nedovolily, najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 4

Abdallah Sima 

Abdallah Sima Slavia 20_3 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Na podzim v Evropské lize zářil, ve Fortuna lize se trefil už jedenáctkrát, a tak nebylo divu, že se právě k němu upínaly naděje slávistických fanoušků. Kamerunský záložník se proti Leicesteru snažil, chtěl být hodně aktivní, směrem dopředu mu to ale tolik nešlo a hodně míčů poztrácel. Do žádné nebezpečnější situace se nedostal. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Peter Olayinka 

Peter Olayinka Slavia 20 2 MICHAL SVÁČEK  MAFRA  Profimedia.jpg

Stejně jako Simovi mu zápas moc nesedl. Také Peter Olayinka se snažil, hodně měl míč u nohy, ale balon také častokrát ztratil. V mnoha případech to bral na sebe, obrana Leicesteru si ale s nigerijským křídelníkem pokaždé poradila. 

Foto: Michal Sváček / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Jan Kuchta 

Jan Kuchta Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Snažil se, dřel, napadal rozehrávku soupeře. Taky udržel spoustu míčů, což bylo důležité. Ale na druhou stranu, v lize nabral formu jako hrom, sází gól za gólem a čekalo se, že pořádně zavaří i obraně Leicesteru. Jan Kuchta se ale do žádné velké šance nedostal. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud