Legenda může opustit Eden. Podívejte se, kam by ze Slavie mohl odejít Milan Škoda

Řadu let byl slávistickým útočníkem číslo jedna. Díky výkonům v sešívaném dresu se dostal do reprezentace a dokonce startoval i na posledním mistrovství Evropy. Jenže jeho role stále slábne, a tak se Milan Škoda v létě možná bude stěhovat.

Třiatřicetiletý útočník se během osmi let v Edenu vypracoval mezi klubové legendy. Jeho obří portrét dokonce visí na slávistickém stadionu, ovšem nyní už Milan Škoda nemá tak pevnou pozici a v letošním ročníku chodí do hry spíše jako střídající hráč. Se dvěma góly je sice nejlepším střelcem mezi slávistickými útočníky, jenže po sezoně mu končí smlouva a jeho další kroky možná povedou do zahraničí. Kdo jej láká? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

USA

Milan Škoda 19 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Za Atlantik na sklonku kariéry odchází řada fotbalistů a kvalita místní MLS jde rok co rok nahoru. Nedávno v USA zářil Bořek Dočkal a nyní v Dallasu působí jiný reprezentační útočník Zdeněk Ondrášek. Amerika by navíc Škodu díky své kultuře nebo jazyku údajně lákala.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Saúdská Arábie

Milan Škoda Czech News Center  Rušinová Mária  CNC  Profimedia.jpg

Pokud by si Škoda chtěl na sklonku kariéry ještě hodně slušně vydělat, tak by Saúdská Arábie byla určitě ideálním řešením. V teple by nějaký rok hravě zvládl a v místní lize by ještě několik gólů určitě nastřílel. Vydá se touto cestou?

Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Turecko

Milan Škoda 3.jpg

I toto je řešení. Z české ligy odešla do Turecka už celá řada hráčů a Škoda by mohl být dalším z nich. Určitě by se nejednalo o nabídky Galatasaraye nebo Fenerbahce, ovšem turecká soutěž je hodně silná a Škoda by si tak zahrál ještě hodně kvalitních zápasů. A domů by to navíc měl blíž, než třeba z USA.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud