Krmenčík je na odchodu z Brugg. 3 kluby, které krouží okolo českého útočníka

Je tomu rok, co Michael Krmenčík přestoupil z Plzně do Brugg. Jenže teď se z Belgie nejspíš bude stěhovat jinam.

Sedmadvacetiletý Krmenčík se v Bruggách nedokázal prosadit. Belgický klub nyní navíc přivedl nizozemského útočníka Base Dosta a pro českého forvarda už v kádru není místo. Kam by se mohl stěhovat? Které kluby o něj projevily zájem? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Besiktas JK

Michael Krmenčík ČR 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V Besiktasi už několik českých fotbalistů dříve působilo. Dalším do party mohl být Krmenčík, o kterého měl slavný turecký klub údajně zájem. Nyní to ale vypadá, že český útočník lídra turecké ligy neposílí.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Fenerbahce SK

MIchael Krmenčík Bruggy.jpg

Dalším tureckým klubem, který sledoval situaci okolo Krmenčíka, bylo Fenerbahce, kde působí i český reprezentační obránce Filip Novák. Tým z Istanbulu je sice v tabulce až šestý, na vedoucí Besiktas ale ztrácí jen pět bodů a navíc má zápas k dobru. Krmenčík by v Turecku dostal zřejmě více prostoru než v Bruggách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

PAOK Soluň

Michael Krmenčík Bruggy 20.jpg

Aktuálním favoritem na zisk Krmenčíkových služeb je však někdo jiný, než kluby z Turecka. O českého útočníka má totiž velmi vážný zájem řecký tým PAOK Soluň, který by reprezentačního forvarda mohl přivést na hostování s opcí. Třetí tým řecké soutěže o Krmenčíka hodně stojí.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud