Krejčího chtějí ve Španělsku. Podívejte se, které kluby z La Ligy sledují kapitána Sparty

Sparta se po letech trápení zase zvedla. Velmi dobré výkony předvádí na domácí i evropské scéně. O hráče z Letné tak začíná být na přestupovém trhu opět zájem.

Největší hvězdou současné Sparty je čtyřiadvacetiletý kapitán Ladislav Krejčí, jenž má nakročeno k tomu, aby se prosadil i v zahraničí. Portál relevo.com dokonce přinesl informaci, že oporu Sparty a reprezentace sledují ve Španělsku. Které kluby La Ligy zaujal? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Real Betis

Bez názvu.jpg

Sparta minulý týden odehrála dobrý zápas Evropské ligy na půdě Betisu. Letenští vedli, Španělé ale po obratu vyhráli 2:1. Krejčí odehrál celý zápas s kapitánskou páskou na ruce a vedení klubu ze Sevilly očividně zaujal. V La Lize je Betis zatím sedmý, jedenáct bodů za vedoucím Realem Madrid.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Girona FC

Ladislav Krejčí 23.jpg

Tabulce La Ligy vládne Real Madrid, o tři body zpátky je Barcelona. Mezi oba španělské velkokluby se ale vměstnala ještě Girona, která je největším překvapením dosavadního ročníku španělské ligy. Girona hraje hodně ofenzivně, v devíti zápasech dala už 19 branek, sedmkrát vyhrála. Být součástí tohoto týmu by pro Krejčího mohlo být velikou výzvou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Sevilla FC

Ladislav Krejčí Sparta 23 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Seville se v letošním ročníku španělské ligy nedaří a v tabulce je s osmi body až čtrnáctá. Přesto se jedná o ohromně prestižní adresu. Sevilla se pravidelně pohybuje v horních patrech španělské La Ligy, hrává poháry a v minulém ročníku přidala další titul v Evropské lize, když ve finále v Budapešti porazila římské AS. Za Sevillu nedávno chytal taky Tomáš Vaclík.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Chtěli ho i v Premier League

Ladislav Krejčí Sparta 23 3.jpg

O Krejčího určitě bude zájem i v dalších zahraničních soutěžích, byť seznam potenciálních uchazečů ještě není znám. Zahraniční kluby jej ale sledují déle. Už před dvěma lety hráčův agent Pavel Paska hovořil o zájmu z Premier League. Bude zajímavé sledovat, kam Krejčí nakonec zamíří.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud