Kozákem to možná nekončí. 3 další hráči, kteří mohou odejít z Liberce do Sparty

Na přestupové trase mezi Spartou a Libercem bylo vždy živo. Před pád dny zamířil ze severu Čech na Letnou Libor Kozák a další hráči by jej mohli ještě následovat.

Přestupové léto bývá plné spekulací. Ne všechny se vyplní, je však zajímavé je sledovat a čekat, co se nakonec ukáže jako pravdivé. Nyní se mimo jiné mluví o možném přesunu tří hráčů na trase Liberec – Sparta. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Filip Nguyen

Filip Nguyen Liberec 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Sparta má v současné době k dispozici Florin Nitu a Milana Heču. Stále se však spekuluje o tom, že rumunský reprezentant může odejít, údajně o něj stojí v Premier League, a v tom případě by klub z Letné hledal náhradu.

Ve hře by mohl být návrat Filipa Nguyena, který už v mládežnických kategoriích ve Spartě působil. Do A týmu se ale neprosadil, a tak putoval po okolních klubech. Letos se šestadvacetiletý gólman stal oporou Liberce a v 26 zápasech vychytal 12 čistých kont. Není divu, že je v kurzu.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 4

Kamso Mara

Kamso MAra Liberec Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Rodák z Guinei se v roce 2016 objevil ve Vlašimi. Odtud zamířil do Jihlavy, po loňském pádu ale zamířil z Vysočiny do Liberce. V aktuálním ročníku i vinou zranění odehrál sice jen 19 zápasů, rozhodně ale ukázal své kvality. Čtyřiadvacetiletý záložník má na to, aby se posunul ještě dál.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 4

Murphy Dorley Oscar

Oscar Liberec Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Na seznam potenciálních posil Sparty se dostal i Murphey Dorley Oscar. Dvacetiletý záložník z Libérie přišel loni v lednu z Litvy do Liberce a na severu Čech předvádí velmi dobré výkony. V nejvyšší soutěži dosud odehrál 37 zápasů, ve kterých dal dvě branky a přidal jednu nahrávku. Měl pevné místo v sestavě Slovanu a svými výkony určitě zaujal i další kluby. Co na to na Letné?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud