Václav Jílek se trenérem Sparty stal na konci loňského května. Od té doby přišlo na Letnou sedm nových hráčů. Teď už s nimi ale Jílek pracovat nebude, protože v úterý dostal padáka.  Víte, pod kterými posilami je podepsaný? Najdete je v následujících kapitolách. Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Václav Jílek se trenérem Sparty stal na konci loňského května. Od té doby přišlo na Letnou sedm nových hráčů. Teď už s nimi ale Jílek pracovat nebude, protože v úterý dostal padáka. Víte, pod kterými posilami je podepsaný? Najdete je v následujících kapitolách. Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

 Ladislav Krejčí - Mladého záložníka si Sparta vyhlédla v Brně. Dvacetiletý Ladislav Krejčí na Letné ukázal zajímavý potenciál a v rudém dresu pod Jílkem odehrál 14 zápasů. Získá důvěru také od Kotala? Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Michal Trávník - Loni dal v dresu Jablonce deset branek a přidal stejný počet asistencí. Kroužily okolo něj kluby z Ruska či Německa, reprezentační záložník ale v létě přestoupil do Sparty, která za něj údajně zaplatila okolo 40 milionů korun. Na Letné podepsal smlouvu na tři roky a drží si místo v základní sestavě. Produktivní ale zatím není. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 David Lischka - Jeho příchod na Letnou byl na spadnutí už loni v zimě, tehdy z něj ale sešlo kvůli problémům se srdcem. Sparta o něj však stála i nadále a nakonec jej přivedla v létě. Trenér Jílek na dvaadvacetiletého stopera hodně sázel, ani on se ale nevyhnul některým zbytečným chybám. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Martin Graiciar - Dvacetiletý útočník sbíral první ligové zkušenosti v Liberci. V sezoně 2017/18 nastřílel během dvanácti zápasů čtyři branky a odešel do Fiorentiny. V Itálii se ale neprosadil, a tak po něm v létě sáhla Sparta, která jej přivedla na hostování s opcí. Martin Graiciar si však dosud připsal jen šest startů. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
8
Fotogalerie

Konec neúspěšné éry. Toto je 7 hráčů, které do Sparty přivedl trenér Jílek

Éra trenéra Václava Jílka ve Spartě je minulostí. Moc úspěšná nebyla, na Letnou však přivedl několik hráčů, kteří by pražskému klubu měli ještě pomoct.

Bez názvu.jpg

Václav Jílek se trenérem Sparty stal na konci loňského května. Od té doby přišlo na Letnou sedm nových hráčů. Teď už s nimi ale Jílek pracovat nebude, protože v úterý dostal padáka. Víte, pod kterými posilami je podepsaný? Najdete je v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 8

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí Sparta 19 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Mladého záložníka si Sparta vyhlédla v Brně. Dvacetiletý Ladislav Krejčí na Letné ukázal zajímavý potenciál a v rudém dresu pod Jílkem odehrál 14 zápasů. Získá důvěru také od Kotala?

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 8

Michal Trávník

Michal Trávník Sparta 19 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Loni dal v dresu Jablonce deset branek a přidal stejný počet asistencí. Kroužily okolo něj kluby z Ruska či Německa, reprezentační záložník ale v létě přestoupil do Sparty, která za něj údajně zaplatila okolo 40 milionů korun. Na Letné podepsal smlouvu na tři roky a drží si místo v základní sestavě. Produktivní ale zatím není.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 8

David Lischka

David Lischka Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jeho příchod na Letnou byl na spadnutí už loni v zimě, tehdy z něj ale sešlo kvůli problémům se srdcem. Sparta o něj však stála i nadále a nakonec jej přivedla v létě. Trenér Jílek na dvaadvacetiletého stopera hodně sázel, ani on se ale nevyhnul některým zbytečným chybám.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 8

Martin Graiciar

Martin Graiciar Sparta Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Dvacetiletý útočník sbíral první ligové zkušenosti v Liberci. V sezoně 2017/18 nastřílel během dvanácti zápasů čtyři branky a odešel do Fiorentiny. V Itálii se ale neprosadil, a tak po něm v létě sáhla Sparta, která jej přivedla na hostování s opcí. Martin Graiciar si však dosud připsal jen šest startů.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 8

Dávid Hancko

Dávid Hancko 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Spartu od začátku sezony trápí problémy ve středu obranné řady. I proto na hostování z Fiorentiny dorazil dvaadvacetiletý slovenský reprezentant Dávid Hancko, který může naskočit i na kraji obrany. Na podzim si připsal šest startů a sedmý přidal v úvodním jarním kole proti Liberci, kdy podal lepší výkon, než jeho parťák Lischka.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 8

Matěj Polidar

Matěj Polidar Příbram Beranek CNC Profimedia.jpg

Dvacetiletý ofenzivně laděný záložník má nakročeno k zajímavé kariéře. Toho si všimli i na Letné a v průběhu podzimu se dohodli na jeho přesunu do Sparty. Matěj Polidar však zůstal na hostování v Příbrami, kde bude působit i během jara. Letos zasáhl do dvaceti zápasů, gólově se ale zatím neprosadil.

Foto: Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 8 / 8

Filip Souček

Filip SOuček Opava Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Sparta v zimě přivedla jedinou posilu. Filip Souček však na Letné nezůstal a pokračuje na hostování v Opavě, odkud ho pražský tým koupil. Devatenáctiletý záložník si dosud v lize připsal 15 startů.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud