Radim Řezník   Před rokem se zdálo, že jsou jeho plzeňské dny sečteny. Radim Řezník ale nakonec ve Viktorce zůstal a velmi dobrými výkony pomohl týmu k titulu. Do letošní sezony však třiatřicetiletý krajní bek ještě nezasáhl. Do hry ho nepustily zdravotní problémy. 
 Jan Sýkora   Velká ztráta. Osmadvacetiletý univerzál měl pevný flek v sestavě a patřil ke klíčovým hráčům Viktorky. Vrátil se i do reprezentace, dokonce dal gól Barceloně, v souboji se Slavií si ale při střetu s Peterem Olayinkou poranil koleno a na podzim dohrál. 
 Jan Kopic   Dvaatřicetiletý záložník poslední srpnový den nedohrál utkání proti Slovácku, ve kterém si natrhl stehenní sval. Tehdy se hovořilo minimálně o měsíční pauze, od té doby je mimo hru. Kdy se Jan Kopic vrátí na plac, je zatím nejisté. 
 Jan Kliment   Viktorka jej přivedla v létě z Wisly Krakov. V Polsku Jan Kliment nezářil, po příchodu do Plzně ale výrazně ožil a týmu pomohl k postupu do základní skupiny Ligy mistrů. V odvetném utkání závěrečného 4. předkola s Karabachem si ale způsobil svalové zranění a na plac se ještě nevrátil. Přesto se, stejně jako zraněný Kopic, dostal na soupisku pro Ligu mistrů.
5
Fotogalerie

Komplikace pro Plzeň. 5 důležitých hráčů, kteří jsou v současné době na marodce

Plzeň rozjela sezonu skvěle, postoupila do základní skupiny Ligy mistrů a je v čele tabulky Fortuna ligy. Musí však řešit i několik komplikací.

Viktorka byla v létě na přestupovém trhu velmi aktivní. A teď se ukazuje, že si počínala správně. Tým trenéra Michala Bílka totiž začíná trápit nepříjemná marodka. Pět důležitých fotbalistů západočeské družiny, kteří jsou kvůli zranění mimo hru, najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Jindřich Staněk 

Jindřich Staněk Plzeň Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Možná nejlepší český gólman současnosti se zranil v reprezentačním utkání Ligy národů na půdě Švýcarska, kde nahradil zraněného Tomáše Vaclíka. Staněk vytáhl ve druhé půli parádní zákrok, při něm ale narazil paží o tyč. Už v létě přitom bojoval s poraněným ramenem. Jak dlouho bude mimo hru, to se v tuto chvíli neví. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Radim Řezník 

Radim Řezník Plzeň 21.jpg

Před rokem se zdálo, že jsou jeho plzeňské dny sečteny. Radim Řezník ale nakonec ve Viktorce zůstal a velmi dobrými výkony pomohl týmu k titulu. Do letošní sezony však třiatřicetiletý krajní bek ještě nezasáhl. Do hry ho nepustily zdravotní problémy. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Jan Sýkora 

Jan Sýkora Plzeň Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Velká ztráta. Osmadvacetiletý univerzál měl pevný flek v sestavě a patřil ke klíčovým hráčům Viktorky. Vrátil se i do reprezentace, dokonce dal gól Barceloně, v souboji se Slavií si ale při střetu s Peterem Olayinkou poranil koleno a na podzim dohrál. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jan Kopic 

Jan Kopic Plzeň 21.jpg

Dvaatřicetiletý záložník poslední srpnový den nedohrál utkání proti Slovácku, ve kterém si natrhl stehenní sval. Tehdy se hovořilo minimálně o měsíční pauze, od té doby je mimo hru. Kdy se Jan Kopic vrátí na plac, je zatím nejisté. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Jan Kliment 

Jan Kliment Plzeň Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Viktorka jej přivedla v létě z Wisly Krakov. V Polsku Jan Kliment nezářil, po příchodu do Plzně ale výrazně ožil a týmu pomohl k postupu do základní skupiny Ligy mistrů. V odvetném utkání závěrečného 4. předkola s Karabachem si ale přivodil svalové zranění a na plac se ještě nevrátil. Přesto se, stejně jako zraněný Kopic, dostal na soupisku pro Ligu mistrů. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud