Štěpán Lukeš  Z Karlových Varů se dostal až do reprezentace. Štěpán Lukeš měl v kádru Energie pevný flek, teď ho ale čeká nová výzva v Kometě. V té bude krýt záda Dominiku Furchovi, sedmadvacetiletý gólman však určitě svou šanci dostane.

Štěpán Lukeš
Z Karlových Varů se dostal až do reprezentace. Štěpán Lukeš měl v kádru Energie pevný flek, teď ho ale čeká nová výzva v Kometě. V té bude krýt záda Dominiku Furchovi, sedmadvacetiletý gólman však určitě svou šanci dostane.

 Daniel Gazda  Pětadvacetiletý bek si v průběhu minulé sezony odskočil k pár zápasům do Českých Budějovic, převážnou část ročníku ale působil v prvoligovém Zlíně. V Baťově městě patřil mezi klíčové postavy, sám ale cítil, že je třeba posunout se výš. Na kontě má několik startů ve Finsku i sedm reprezentačních duelů. Na Kometu by měl být připraven.
 Lukáš Kaňák  Z Komety se vrátil do Třince Tomáš Kundrátek. Opačným směrem putoval šestadvacetiletý obránce Lukáš Kaňák, jehož Oceláři přivedli v průběhu minulé sezony z Plzně. V play-off posbíral čtyři body a pomohl Třinci k titulu. Na kontě má i několik reprezentačních startů, teď bude hrát v Brně.
 Tomáš Marcinko  Zkušený slovenský útočník působil od roku 2017 v Třinci. Mezi Oceláři měl pevnou pozici, byl druhým centrem a zvedal nad hlavu mistrovské poháry. K tomu poslednímu pomohl celkem 44 body. Pak se ale pětatřicetiletý Tomáš Marcinko vydal vstříc nové výzvě a odešel do Komety.
 Steve Moses  Sázka na Petera Muellera Kometě před lety vyšla. Teď do Brna míří další americký útočník Steve Moses. Třiatřicetiletý forvard, který hrál na mistrovství světa v roce 2015, se sice nikdy nedostal do NHL, jeho životopis je ale hodně pestrý. Hrál KHL za Petrohrad a Jokerit, pak byl ve Švýcarsku a naposledy oblékal dres finské Hämeenlinny. V 55 zápasech základní části dal 13 branek a přidal 17 asistencí.
5
Fotogalerie

Kometa bude zase silná. Podívejte se na 5 posil, které Brno mají vrátit zpátky nahoru

Kometě poslední extraligová sezona nevyšla. Do té příští půjde s několika posilami.

Kometa, která naposledy dohrála už ve čtvrtfinále, bývá na přestupovém trhu každoročně hodně aktivní. A stejně tomu je i letos. Do Brna přišlo několik posil, které mají tým dostat zase nahoru. Vybrali jsme pět těch “největších” z nich. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Štěpán Lukeš

Štěpán Lukeš ČR.jpg

Z Karlových Varů se dostal až do reprezentace. Štěpán Lukeš měl v kádru Energie pevný flek, teď ho ale čeká nová výzva v Kometě. V té bude krýt záda Dominiku Furchovi, sedmadvacetiletý gólman však určitě svou šanci dostane.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Daniel Gazda

Daniel Gazda Zlín.jpg

Pětadvacetiletý bek si v průběhu minulé sezony odskočil k pár zápasům do Českých Budějovic, převážnou část ročníku ale působil v prvoligovém Zlíně. V Baťově městě patřil mezi klíčové postavy, sám ale cítil, že je třeba posunout se výš. Na kontě má několik startů ve Finsku i sedm reprezentačních duelů. Na Kometu by měl být připraven.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Lukáš Kaňák

Lukáš Kaňák Třinec Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Z Komety se vrátil do Třince Tomáš Kundrátek. Opačným směrem putoval šestadvacetiletý obránce Lukáš Kaňák, jehož Oceláři přivedli v průběhu minulé sezony z Plzně. V play-off posbíral čtyři body a pomohl Třinci k titulu. Na kontě má i několik reprezentačních startů, teď bude hrát v Brně.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Tomáš Marcinko

Tomáš Marcinko.jpg

Zkušený slovenský útočník působil od roku 2017 v Třinci. Mezi Oceláři měl pevnou pozici, byl druhým centrem a zvedal nad hlavu mistrovské poháry. K tomu poslednímu pomohl celkem 44 body. Pak se ale pětatřicetiletý Tomáš Marcinko vydal vstříc nové výzvě a odešel do Komety.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Steve Moses

Steve Moses.jpg

Sázka na Petera Muellera Kometě před lety vyšla. Teď do Brna míří další americký útočník Steve Moses. Třiatřicetiletý forvard, který hrál na mistrovství světa v roce 2015, se sice nikdy nedostal do NHL, jeho životopis je ale hodně pestrý. Hrál KHL za Petrohrad a Jokerit, pak byl ve Švýcarsku a naposledy oblékal dres finské Hämeenlinny. V 55 zápasech základní části dal 13 branek a přidal 17 asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud