Fortaleza CEIF  - Arroyo se narodil v kolumbijském městě Quibdó. Svou kariéru ale začal v týmu Fortaleza z města Cota, kde strávil tři sezony a odehrál během nich 22 zápasů. V Kolumbii hrál do ledna 2018, kdy se vydal do Evropy. Foto: Profimedia.cz
 Liverpool FC U23  - Z rodné země Arroyo odešel do Liverpoolu. Do prvního týmu se ale nevešel a připravoval se s výběrem do 23 let. Ani tam ale zatím šanci nedostal a putoval po hostováních. V létě se navíc zranil na mistrovství světa do 20 let, i proto se přišel rozehrát do Mladé Boleslavi. Foto: Profimedia.cz
 RCD Mallorca B  - Kolumbijský talent sice v loňském roce přišel do Liverpoolu, obratem ale odešel na hostování. Arroyo se vydal do Španělska a půl roku sbíral zkušenosti v týmu Mallorky B. Za tu odehrál 14 zápasů a dal jeden gól. Foto: Profimedia.cz
 KAA Gent  - Dosud posledním klubem, kde Arroyo působil před Mladou Boleslaví, byl belgický Gent, kam v létě zamířil Michael Ngadeu ze Slavie. Do prvního týmu se ale neprosadil a v létě se vrátil do Anglie. Obratem však putoval do města Škodovky. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Kolumbijec z Liverpoolu v Mladé Boleslavi. Podívejte se, kterými kluby už prošel Arroyo

Mladá Boleslav hlásí hodně zajímavou posilu. Do města Škodovky totiž dorazil Anderson Arroyo, jenž přišel na hostování z Liverpoolu.

Anderson Arroyo 2.jpg

Devatenáctiletý krajní obránce z Kolumbie aktuálně podle portálu transfermarkt.de stojí 150 tisíc eur. Mladá Boleslav ho získala na hostování z anglického Liverpoolu. Kde všude už tento talentovaný bek působil? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Fortaleza CEIF

Anderson Arroyo Kolumbie 2.jpg

Arroyo se narodil v kolumbijském městě Quibdó. Svou kariéru ale začal v týmu Fortaleza z města Cota, kde strávil tři sezony a odehrál během nich 22 zápasů. V Kolumbii hrál do ledna 2018, kdy se vydal do Evropy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Liverpool FC U23

Anderson Arroyo 3.jpg

Z rodné země Arroyo odešel do Liverpoolu. Do prvního týmu se ale nevešel a připravoval se s výběrem do 23 let. Ani tam ale zatím šanci nedostal a putoval po hostováních. V létě se navíc zranil na mistrovství světa do 20 let, i proto se přišel rozehrát do Mladé Boleslavi.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

RCD Mallorca B

Anderson Arroyo Kolumbie.jpg

Kolumbijský talent sice v loňském roce přišel do Liverpoolu, obratem ale odešel na hostování. Arroyo se vydal do Španělska a půl roku sbíral zkušenosti v týmu Mallorky B. Za tu odehrál 14 zápasů a dal jeden gól.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

KAA Gent

Anderson Arroyo Gent.jpg

Dosud posledním klubem, kde Arroyo působil před Mladou Boleslaví, byl belgický Gent, kam v létě zamířil Michael Ngadeu ze Slavie. Do prvního týmu se ale neprosadil a v létě se vrátil do Anglie. Obratem však putoval do města Škodovky.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud