Kolik bere šest nových hráčů Slavie? 3,5 milionů i 300 tisíc korun měsíčně

Není to tak dávno, co se Slavia pohybovala nad propastí, bojovala s problémy na hřišti i mimo něj a nad budoucností klubu se vznášel jeden velký otazník. S příchodem čínských majitelů se ale vše změnilo a hráči se mají v Edenu jako ve skutečném ráji.

TBH.jpg

Ještě před pár lety Slavia brala „druhořadé“ fotbalisty. Tedy hráče, kteří přišli většinou zadarmo a klub na jejich mzdy nemusel vynakládat nikterak vysoké náklady. Teď je ale všechno jinak a hráči jsou v Edenu královsky placeni. V následujících kapitolách zjistíte, na kolik si podle portálu isport.cz měsíčně přijde šest letních slávistických posil.

Pokračování 2 / 7

Jakub Jugas – 300 tis. Kč

Jakub Jugas  Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

První letní slávistická posila. O Jakuba Jugase stála i Sparta, pětadvacetiletý stoper, který v základní sestavě nahradil Michaela Lüftnera, se ale nakonec rozhodl pro odchod do Edenu. Klub bývalé opoře Zlína vyplatí 300 tisíc korun měsíčně.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 7

Jakub Hromada – 400 tis. Kč

Jakub Hromada.jpg

Jednadvacetiletý slovenský záložník přišel před rokem do Plzně, která ho získala na hostování ze Sampdorie. Jakub Hromada se prezentoval velmi dobrými výkony a dostal se do základní sestavy, na jaře toho ale moc neodehrál a Viktorka nevyužila opci. Ve Slavii však neváhali a Hromadu přivedli i přesto, že byl zraněný. Měsíčně mu vyplatí 400 tisíc korun.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 7

Jan Laštůvka – 450 tis. Kč

JAn Laštůvka Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Zkušený gólman, který působil na Ukrajině, v Německu i Anglii se před minulou sezonou vrátil domů a nováčkovi z Karviné pomohl skvělými výkony k záchraně. Přestože mu je už 35 let, dokázal, že stále patří k nejlepším českým brankářům. V létě v Edenu nahradil Jiřího Pavlenku, ve Slavii si přijde na 450 tisíc korun měsíčně.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 7

Ruslan Rotaň – 1,2 mil. Kč

Ruslan Rotaň Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Pětatřicetiletý ukrajinský reprezentant přišel do Slavie nejprve na zkoušku, během ní však přesvědčil natolik, že si vybojoval místo v Edenu. Bývalý kapitán Dněpru si v Praze i hodně slušně vydělá, středovému záložníkovi přistane na účtu 1,2 milionů korun měsíčně.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 7

Halil Altintop – 1,6 mil. Kč

Halil Altintop Jaroslav Legner CNC Profimedia.jpg

Na pomyslném druhém stupínku je někdejší turecký reprezentant Halil Altintop, který do Slavie přišel z německého Augsburgu. Ofenzivní univerzál si v Edenu přijde na 1,6 milionů korun měsíčně, herně by měl však přidat.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 7 / 7

Danny – 3,5 mil. Kč

Danny Slavia.jpg

Nejlépe placeným hráčem úřadujícího mistra je Danny. Není se však čemu divit. Ofenzivní záložník přišel z movitého Petrohradu, ve kterém zastával funkci kapitána a s nímž vyhrál i Evropskou ligu. Někdejší portugalský reprezentant by měl pobírat 3,5 milionů korun měsíčně, Semih Kaya ze Sparty si však údajně vydělá ještě o 200 tisíc víc.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud