Koho za Baráka? Slavia chce Chorvata za 40 milionů i polského reprezentanta

Koho za Baráka? Slavia chce Chorvata za 40 milionů i polského reprezentanta

Koho za Baráka? Slavia chce Chorvata za 40 milionů i polského reprezentanta

Sparta odtajnila už tři posily, aktivní je také Plzeň, ale nejsilnější hráč na domácím přestupovém trhu zatím mlčí. To by se však brzy mělo změnit a do hry vstoupí také Slavia, která začne utrácet miliony.

Antonín Barák.jpg
Antonín Barák opouští Slavii. Kdo ho nahradí? (Foto: Profimedia.cz)

Sešívaní přivedli Jakuba Jugase, hlavní úkol Slavie zní ale jinak – najít náhradu za Antonína Baráka, který odchází do Udinese. V zákulisí se spekuluje o hodně zajímavých jménech jak z domácí soutěže, tak ze zahraničí. Jména tří možných posil do středu zálohy najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Ivan Fiolić

Ivan Fiolič.jpg

Do Slavie v zimě přišel Chorvat Marko Alvir, který se však zranil a na jaře se v lize nepředstavil. Teď by do Edenu mohl zavítat jeho krajan Ivan Fiolić. Mládežnický chorvatský reprezentant je hráčem Dinama Záhřeb, umí hrát ve středu i na krajích zálohy a údajně ho sleduje také Sparta. Oba kluby by se ale musely plácnout přes kapsu, Fiolićova cena se pohybuje na hranici 40 milionů korun.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Krzysztof Mączyński

Krzysztof Mączyński.jpg

Polský reprezentant Krzysztof Mączyński je od roku 2015 hráčem Wisly Krakow, za kterou odehrál v uplynulé sezoně 31 zápasů, dal jednu branku a přidal čtyři asistence. Na kontě má také 23 zápasů v polské reprezentaci, s níž si zahrál i na loňském Euru.

O třicetiletého středopolaře stála rovněž Verona, Wisla ho ale neprodala. Nedávno však údajně dostala konkrétní nabídku od Slavie, která by v případě dotaženého přestupu musela zaplatit zhruba třicet milionů korun.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Michal Trávník

Michal Trávník Jablonec.jpg

Slavia se dívá za hranice, Baráka však může nahradit i česká posila. Nejvíc se spekuluje o Michalu Trávníkovi z Jablonce. Třiadvacetiletý bývalý záložník Slovácka, který se chystá na „malé“ Euro, byl v letošní sezoně jedním z klíčových hráčů severočeského týmu, odehrál 28 zápasů a dal v nich čtyři góly. Nebylo by žádným překvapením, kdyby se během následujících dnů či týdnů objevil v Edenu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud