Milan Nitrianský  - Devětadvacetiletý obránce debutoval v nejvyšší soutěži v dresu Českých Budějovic, odkud v průběhu sezony 2011/12 odešel do Slavie. V dalším ročníku dal v sešívaném dresu čtyři góly a přidal dvě nahrávky, v příštím sezoně si připsal dokonce osm asistencí, pak ale o své postavení přišel. Zahrál si taky za Příbram, Liberec či Bohemians a před rokem posílil Vyšehrad. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Tomáš Košút  - Slovenský stoper má spoustu ligových zkušeností. Na kontě má 158 odehraných zápasů v nejvyšší soutěži, ve kterých dal deset branek. Po celou dobu působil ve Slovácku, pak hrál na Slovensku i v nižší španělské lize. Od léta je hráčem Vyšehradu. Foto: Profimedia.cz
 Tomáš Jablonský  - Za Vyšehrad hraje také Tomáš Jablonský, jenž za Slavii, Bohemians, Jablonec, Brno a Příbram odehrál více než dvě stovky ligových zápasů. Ještě v loňské sezoně hrál třiatřicetiletý bek ligu v Příbrami, potom ale zamířil do Vyšehradu. Foto: Profimedia.cz
 Milan Černý  - K výrazným postavám Vyšehradu patří také Milan Černý. Dvaatřicetiletý záložník svého času patřil k ústředním postavám Slavie a na kontě má i tři starty v reprezentaci. Působil i v Turecku, po návratu domů hrál za Hradec Králové či Duklu a od ledna je ve Vyšehradu. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Klub, který proslavili Berbr či Lavický. 5 známých fotbalistů na soupisce Slavoje Vyšehrad

Fotbalovým prostředím hýbe obrovská kauza spojená s ovlivňováním výsledků. V jedné z hlavních rolí je druholigový Vyšehrad.

Julius Lavický Vyšehrad Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Tuzemské fotbalové soutěže stojí, fotbalovým prostředím však hýbe kauza obřích rozměrů. V hlavní roli je druholigový Vyšehrad, který už dříve „proslavila“ postava Juliuse Lavického. Dres skutečného Slavoje však obléká i pět jiných dobře známých fotbalistů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Milan Nitrianský

Milan Nitrianský Příbram Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Devětadvacetiletý obránce debutoval v nejvyšší soutěži v dresu Českých Budějovic, odkud v průběhu sezony 2011/12 odešel do Slavie. V dalším ročníku dal v sešívaném dresu čtyři góly a přidal dvě nahrávky, v příštím sezoně si připsal dokonce osm asistencí, pak ale o své postavení přišel. Zahrál si taky za Příbram, Liberec či Bohemians a před rokem posílil Vyšehrad.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Tomáš Košút

Tomáš Košút.jpg

Slovenský stoper má spoustu ligových zkušeností. Na kontě má 158 odehraných zápasů v nejvyšší soutěži, ve kterých dal deset branek. Po celou dobu působil ve Slovácku, pak hrál na Slovensku i v nižší španělské lize. Od léta je hráčem Vyšehradu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Tomáš Jablonský

Tomáš Jablonský 2.jpg

Za Vyšehrad hraje také Tomáš Jablonský, jenž za Slavii, Bohemians, Jablonec, Brno a Příbram odehrál více než dvě stovky ligových zápasů. Ještě v loňské sezoně hrál třiatřicetiletý bek ligu v Příbrami, potom ale zamířil do Vyšehradu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Milan Černý

Milan Černý.jpg

K výrazným postavám Vyšehradu patří také Milan Černý. Dvaatřicetiletý záložník svého času patřil k ústředním postavám Slavie a na kontě má i tři starty v reprezentaci. Působil i v Turecku, po návratu domů hrál za Hradec Králové či Duklu a od ledna je ve Vyšehradu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Jan Suchan

Jan Suchan.jpg

Čtyřiadvacetiletý Jan Suchan je odchovancem Příbrami, kde si jej vyhlédla Plzeň. Nadaný záložník se ale do kádru Viktorky neprosadil a místo toho chodil po hostováních. Zahrál si za Teplice nebo Karvinou a nyní je na soupisce Vyšehradu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud