Daniel Köstl Jeho jméno možná není ještě tolik známé, má však nakročeno k zajímavé kariéře. Čtyřiadvacetiletý obránce je stabilním článkem sestavy pražského celku, letos je navíc i produktivní. Daniel Köstl má na kontě už tři gólové nahrávky, patří ke klíčovým hráčům týmu.
 Aleš Čermák Stejně jako Jedlička přišel v zimě z Plzně. Ve Viktorce bývalý kapitán reprezentační jednadvacítky, který dříve hrával i za Spartu, přišel o svou pozici, zato v Bohemians zase pookřál. Osmadvacetiletý Aleš Čermák je při chuti, nastupuje v základní sestavě a na kontě má i dvě branky, které dal Spartě. Hře Bohemky hodně pomáhá.
 Jan Matoušek Na podzim roku 2018 jej z Příbrami vytáhla Slavia, která si od Jana Matouška hodně slibovala. Jenže hned v zimě ho poslala hostovat zpátky do Příbrami a od té doby už se v prvním kádru sešívaných neudržel. Byl v Jablonci či Liberci a od zimy hraje za Bohemku. V posledním duelu s Libercem ukázal kus svých kvalit a dal dva góly. Bude se ještě zlepšovat.
 Václav Drchal Býval považován za velký útočný talent, jeho kariéru ale brzdily zdravotní problémy. Ze Sparty hostoval v Mladé Boleslavi a na začátku letošního ročníku přišel do Ďolíčku. Na podzim dal třiadvacetiletý Václav Drchal dva góly, další dvě trefy přidal na jaře, kdy se trefil v soubojích s Hradcem Králové a Libercem. Tedy ve dvou zápasech, které Pražané vyhráli.
5
Fotogalerie

Klokani jedou i bez Květa s Hronkem. 5 „nových“ trumfů rozjeté Bohemky

Fotbalisté Bohemians 1905 v zimě přišli o dva klíčové hráče. Přesto jsou v tabulce Fortuna ligy pátí.

Ligová tabulka je velmi vyrovnaná, hráči Bohemians jsou však aktuálně ve skupině, ze které vede cesta do pohárů. I přesto, že v zimě z Ďolíčku odešli Petr Hronek s Romanem Květem, se tým prezentuje velmi dobrými výkony. Jména pěti „nových“ trumfů rozjetého pražského celku najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Martin Jedlička

Martin Jedlička Bohemians Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

V zimě dorazil z Plzně, ve které nechytal. Ve Viktorce byl gólmanem číslo tři, zato v Ďolíčku dostal důvěru a je jedničkou. V šesti zápasech dostal devět branek, vytáhl řadu skvělých zákroků a vychytal dvě čistá konta. Klokani se na něj mohou spolehnout.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Daniel Köstl

Daniel Kostl Bohemians Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jeho jméno možná není ještě tolik známé, má však nakročeno k zajímavé kariéře. Čtyřiadvacetiletý obránce je stabilním článkem sestavy pražského celku, letos je navíc i produktivní. Daniel Köstl má na kontě už tři gólové nahrávky, patří ke klíčovým hráčům týmu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Aleš Čermák

Aleš Čermák Bohemians Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Stejně jako Jedlička přišel v zimě z Plzně. Ve Viktorce bývalý kapitán reprezentační jednadvacítky, který dříve hrával i za Spartu, přišel o svou pozici, zato v Bohemians zase pookřál. Osmadvacetiletý Aleš Čermák je při chuti, nastupuje v základní sestavě a na kontě má i dvě branky, které dal Spartě. Hře Bohemky hodně pomáhá.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jan Matoušek

Jan Matoušek Bohemians.jpg

Na podzim roku 2018 jej z Příbrami vytáhla Slavia, která si od Jana Matouška hodně slibovala. Jenže hned v zimě ho poslala hostovat zpátky do Příbrami a od té doby už se v prvním kádru sešívaných neudržel. Byl v Jablonci či Liberci a od zimy hraje za Bohemku. V posledním duelu s Libercem ukázal kus svých kvalit a dal dva góly. Bude se ještě zlepšovat.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Václav Drchal

Václav Drchal Bohemians Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Býval považován za velký útočný talent, jeho kariéru ale brzdily zdravotní problémy. Ze Sparty hostoval v Mladé Boleslavi a na začátku letošního ročníku přišel do Ďolíčku. Na podzim dal třiadvacetiletý Václav Drchal dva góly, další dvě trefy přidal na jaře, kdy se trefil v soubojích s Hradcem Králové a Libercem. Tedy ve dvou zápasech, které Pražané vyhráli.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud