Adam Karabec – 200 tis. eur. Je dalším z líhně sparťanských talentů, který má nakročeno ke skvělé kariéře. Adam Karabec má teprve 16 let, přesto už si v minulém kole v Olomouci odbyl ligovou premiéru. Ve Spartě tomuto talentovanému záložníkovi hodně věří. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Martin Graiciar – 500 tis. eur. Dvacetiletý útočník měl skvěle nakročeno. V lize debutoval už sezoně 2016/17, o rok později dal v libereckém dresu čtyři branky a poté zamířil do Fiorentiny. Jenže v Itálii se neprosadil a od léta hostuje ve Spartě. Moc prostoru ale zatím nedostává. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Václav Drchal – 900 tis. eur. Na podzim se o místo na hrotu sparťanské sestavy přetahovali Libor Kozák s Benjaminem Tettehem, na Letné ale věří, že se útočnou jedničkou stane Václav Drchal. Jenže dvacetiletého útočníka, který v lize dosud odehrál 13 zápasů a dal v nich čtyři góly, trápí zdravotní problémy, kvůli nimž si letos nezahrál ani jednu minutu. Foto: Profimedia.cz
 Ladislav Krejčí – 1,5 mil. eur. Talentovaný záložník přišel do Sparty v létě z Brna a na Letné si začal budovat dobrou pozici. Dvacetiletý středopolař zatím v pražském dresu odehrál 14 zápasů a připsal si jednu asistenci. Sparta na něm chce stavět i do budoucna. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Klenoty z Letné. Podívejte se, kolik stojí pět hráčů Sparty, kterým není více než 20 let

Fotbalisté Sparty v úvodu jara výsledkově tápou. Ze dvou zápasů nemají ani bod a v obou duelech vyšli i střelecky naprázdno. Rudý tým však má potenciál.

Bez názvu.jpg

Na sparťanské soupisce aktuálně figuruje pět hráčů, kterým není více než dvacet let. Podívali jsme se na portál transfermarkt.de a sestavili žebříček podle toho, jaké jsou jejich aktuální tržní hodnoty. Jeho podobu najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Adam Karabec – 200 tis. eur

Adam Karabec Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Je dalším z líhně sparťanských talentů, který má nakročeno ke skvělé kariéře. Adam Karabec má teprve 16 let, přesto už si v minulém kole v Olomouci odbyl ligovou premiéru. Ve Spartě tomuto talentovanému záložníkovi hodně věří.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Martin Graiciar – 500 tis. eur

Martin Graiciar Sparta Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Dvacetiletý útočník měl skvěle nakročeno. V lize debutoval už sezoně 2016/17, o rok později dal v libereckém dresu čtyři branky a poté zamířil do Fiorentiny. Jenže v Itálii se neprosadil a od léta hostuje ve Spartě. Moc prostoru ale zatím nedostává.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Václav Drchal – 900 tis. eur

Václav Drchal Sparta 2019.jpg

Na podzim se o místo na hrotu sparťanské sestavy přetahovali Libor Kozák s Benjaminem Tettehem, na Letné ale věří, že se útočnou jedničkou stane Václav Drchal. Jenže dvacetiletého útočníka, který v lize dosud odehrál 13 zápasů a dal v nich čtyři góly, trápí zdravotní problémy, kvůli nimž si letos nezahrál ani jednu minutu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Ladislav Krejčí – 1,5 mil. eur

Ladislav Krejčí Sparta 19 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Talentovaný záložník přišel do Sparty v létě z Brna a na Letné si začal budovat dobrou pozici. Dvacetiletý středopolař zatím v pražském dresu odehrál 14 zápasů a připsal si jednu asistenci. Sparta na něm chce stavět i do budoucna.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Adam Hložek – 7,5 mil. eur

Adam Hložek 19 MICHAL SVÁEK MAFRA Profimedia.jpg

Klenot k pohledání. Adam Hložek je v současné době dokonce nejdražším hráčem celé Fortuna ligy a zdá se, že má nakročeno ke skvělé kariéře. V 17 letech má na kontě už 40 odehraných ligových zápasů, ve kterých dal šest branek a přidal osm asistencí. Letos se zatím trefil třikrát.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud