Frederik Andersen   Jednatřicetiletý dánský reprezentační gólman měl být tím, kdo se Toronto pokusí dovést k vytouženému úspěchu. Frederik Andersen, jenž dříve působil taky v Anaheimu, si však v této sezoně připsal jen 23 startů a kvůli zranění v dolní části těla je už téměř měsíc mimo hru. Po sezoně mu navíc končí pětiletý kontakt na 25 milionů dolarů, a tak je jeho budoucnost v kanadské organizaci hodně nejistá.  Foto: Profimedia.cz
 Jake Campbell   Při Andersonově absenci se do brány Toronta postavil Jake Campbell. Devětadvacetiletého gólmana získal v prvním kole draftu roku 2010 Dallas, v tom ale nikdy moc prostoru nedostal, a tak později zamířil do Los Angeles. Loni přišel do Toronta a letos ve dvanácti duelech vychytal jedenáct vítězství. Toronto v něm našlo novou spolehlivou jedničkou a zřejmě i muže, který klub povede do bojů o Stanley Cup. Nebo to všechno nakonec bude jinak?  Foto: Profimedia.cz
 David Rittich  Maple Leafs se totiž rozhodli ještě zamíchat kartami a z Calgary přivedli českého brankáře Davida Ritticha. Ten u Flames plnil roli dvojky a v sezoně si připsal jen patnáct startů. Trejd do Toronta proto uvítal všemi deseti a v novém působišti se bude rvát o místo prvního brankáře. Osmadvacetiletý gólman už má za sebou i premiéru, kterou si odbyl právě v duelu s Calgary. To proti Torontu vyhrálo 3:2 v prodloužení.  Foto: Profimedia.cz
 Michael Hutchinson   Do akce by mohl zasáhnout ještě Michael Hutchinson. Jednatřicetiletý Kanaďan, jenž si v NHL zachytal taky za Boston, Winnipeg či Floridu do Toronta přišel v průběhu sezony 2018/19, moc pevnou pozici si ale nevybojoval. Loni si připsal 15 startů a v play-off pomáhal Coloradu. V této sezoně za Maple Leafs odchytal zatím osm duelů.  Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Ke Stanley Cupu má pomoct i Rittich. 4 brankáři, kteří už letos oblékli dres Toronta

Toronto Maple Leafs má neskutečně silný kádr a touží po zisku Stanley Cupu. Je ale otázkou, na kterého gólmana vsadí v blížícím se play-off.

David Rittich Toronta 1.jpg

Toronto prožívá velmi dobrou sezonu a patří k favoritům bojů o Stanley Cup. K tomu ale bude potřeba, aby Maple Leafs v play-off vsadili na správného gólmana. Kteří brankáři už letos dres Toronta oblékli? Podívejte se. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Frederik Andersen 

Frederik Andersen Toronto.jpg

Jednatřicetiletý dánský reprezentační gólman měl být tím, kdo se Toronto pokusí dovést k vytouženému úspěchu. Frederik Andersen, jenž dříve působil taky v Anaheimu, si však v této sezoně připsal jen 23 startů a kvůli zranění v dolní části těla je už téměř měsíc mimo hru. Po sezoně mu navíc končí pětiletý kontakt na 25 milionů dolarů, a tak je jeho budoucnost v kanadské organizaci hodně nejistá. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Jake Campbell 

Jake Campbell Toronto.jpg

Při Andersonově absenci se do brány Toronta postavil Jake Campbell. Devětadvacetiletého gólmana získal v prvním kole draftu roku 2010 Dallas, v tom ale nikdy moc prostoru nedostal, a tak později zamířil do Los Angeles. Loni přišel do Toronta a letos ve dvanácti duelech vychytal jedenáct vítězství. Toronto v něm našlo novou spolehlivou jedničkou a zřejmě i muže, který klub povede do bojů o Stanley Cup. Nebo to všechno nakonec bude jinak? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

David Rittich 

David Rittich Toronto.jpg

Maple Leafs se totiž rozhodli ještě zamíchat kartami a z Calgary přivedli českého brankáře Davida Ritticha. Ten u Flames plnil roli dvojky a v sezoně si připsal jen patnáct startů. Trejd do Toronta proto uvítal všemi deseti a v novém působišti se bude rvát o místo prvního brankáře. Osmadvacetiletý gólman už má za sebou i premiéru, kterou si odbyl právě v duelu s Calgary. To proti Torontu vyhrálo 3:2 v prodloužení. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Michael Hutchinson 

Michael Hutchinson Toronto.jpg

Do akce by mohl zasáhnout ještě Michael Hutchinson. Jednatřicetiletý Kanaďan, jenž si v NHL zachytal taky za Boston, Winnipeg či Floridu do Toronta přišel v průběhu sezony 2018/19, moc pevnou pozici si ale nevybojoval. Loni si připsal 15 startů a v play-off pomáhal Coloradu. V této sezoně za Maple Leafs odchytal zatím osm duelů. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud