Když udeří vyšší moc. 3 hráči Slavie, které koronavirus může připravit o životní přestupy

Koronavirus už napáchal škody obřích rozměrů a to ještě zdaleka neřekl poslední slovo. Výrazně „promluvil“ také do dění na fotbalovém trhu a některé hráče zřejmě připraví o velké přestupy.

Tomáš Souček Kolář Olayinka Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Slavia je aktuálně nejlepším klubem v republice. Kredit jí zvedly i podzimní zápasy v Lize mistrů, ve kterých se ve skvělém světle ukázalo hned několik hráčů sešívané družiny. Někteří z nich byli kousek od životního přestupu, ovšem (nejen) koronavirus je o ně může připravit. Více už se dočtete v následujících kapitolách.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 4

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Slavia 3.jpg

Nejlepší ligový gólman zažil docela pernou zimu. Nejprve okolo něj kroužilo Nice, které za pětadvacetiletého brankáře nabízelo 400 milionů eur, poté ale Ondřej Kolář prodloužil smlouvu v Edenu až do roku 2024. Zájemci o jeho služby v zahraničí určitě jsou, nikdo teď ale zřejmě nenabídne tak vysokou částku, jakou by si Tvrdík a spol. přáli.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Peter Olayinka

Peter Olayinka LM 2.jpg

Nigerijský reprezentant prochází složitým obdobím. Do akce nemohl kvůli koronaviru, Peter Olayinka si však na začátku května ještě během tréninku zlomil lýtkovou kost a Slavii by měl chybět tři měsíce. V zimě okolo něj kroužil AS Řím, teď si ale čtyřiadvacetiletý křídelník bude muset na „velký“ přestup počkat.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Tomáš Souček

Tomáš Souček West Ham 2.jpg

Nejlepší český fotbalista současnosti v zimě opustil Slavii a zamířil do West Hamu. Ten jej přivedl na hostování s opcí a celý transfer se může vyšplhat až na rekordních 540 milionů korun. K tomu ale bylo potřeba, aby se slavný anglický klub udržel v Premier League. Jenže v současné době se neví, jestli se soutěž vůbec dohraje, ani jestli West Ham bude mít na Součka dostatek peněz.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud