Martin Berkovec  - V sezoně 2011/12 se ve slávistické brance objevili tři brankáři. Jedničkou byl Kamil Čontofalský, který zasáhl do dvaceti duelů, osm startů si ale připsal i Martin Berkovec, jenž později působil i v Bohemians 1905 či Karviné. V duelu s Příbramí vychytal čisté konto. Foto: Profimedia.cz
 Martin Latka  - K lídrům slávistického týmu tehdy patřil Martin Latka, který se v září roku 2011 vrátil do Slavie z řeckého Panionisu. V ročníku 2011/12 zasáhl do 19 zápasů a dal dva góly. Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Jarolím  - Dalším hráčem, který patřil k pilířům sešívaného týmu, byl Lukáš Jarolím. Ten ve Slavii už působil v letech 2005 až 2007 a poté ještě od roku 2010 do roku 2012. V ročníku 2011/12  vstřelil tři branky a přidal dvě nahrávky. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Ondřej Petrák  - V současné době sedmadvacetiletý Ondřej Petrák působil v mládežnických týmech Slavie od roku 2002. V ročníku 2010/11 si odbyl ligovou premiéru a v další sezoně už patřil k oporám základní sestavy. V Edenu vydržel do ledna roku 2014, kdy zamířil do německého Norimberku, ve kterém působí doteď. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Když Škoda začínal ve Slavii. Podívejte se, kdo byl u jeho premiéry v sešívaném dresu

Jedna dlouhá a z převážné části úspěšná éra je u konce. Milan Škoda odešel ze Slavie, ve které působil osm let. Opouští tým, který suverénně vládne Fortune lize, víte ale, jaké byly jeho začátky v sešívaném dresu?

Bez názvu1.jpg

Když Škoda přicházel do Slavie, tak sešívaní ani zdaleka nedisponovali takovou silou, jakou mají teď. Premiéru ve slávistickém dresu si odbyl v únoru roku 2012 v zápase na půdě Příbrami, kde tehdy Slavia remizovala 0:0. Jaké spoluhráče měl po svém boku? Pět z nich si připomeňte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Martin Berkovec

Martin Berkovec.jpg

V sezoně 2011/12 se ve slávistické brance objevili tři brankáři. Jedničkou byl Kamil Čontofalský, který zasáhl do dvaceti duelů, osm startů si ale připsal i Martin Berkovec, jenž později působil i v Bohemians 1905 či Karviné. V duelu s Příbramí vychytal čisté konto.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Martin Latka

Martin Latka.jpg

K lídrům slávistického týmu tehdy patřil Martin Latka, který se v září roku 2011 vrátil do Slavie z řeckého Panionisu. V ročníku 2011/12 zasáhl do 19 zápasů a dal dva góly.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Lukáš Jarolím

Lukáš Jarolím Slavia Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Dalším hráčem, který patřil k pilířům sešívaného týmu, byl Lukáš Jarolím. Ten ve Slavii už působil v letech 2005 až 2007 a poté ještě od roku 2010 do roku 2012. V ročníku 2011/12  vstřelil tři branky a přidal dvě nahrávky.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Ondřej Petrák

Ondřej Petrák Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V současné době sedmadvacetiletý Ondřej Petrák působil v mládežnických týmech Slavie od roku 2002. V ročníku 2010/11 si odbyl ligovou premiéru a v další sezoně už patřil k oporám základní sestavy. V Edenu vydržel do ledna roku 2014, kdy zamířil do německého Norimberku, ve kterém působí doteď.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Stanislav Vlček

Stanislav Vlček.jpg

Do utkání v Příbrami tehdy na pár minut zasáhl i Stanislav Vlček, ani on se ale mezi střelce nezapsal. Legendární slávistický útočník v průběhu celého ročníku odehrál 26 zápasů, gólově se ale prosadil pouze jednou.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud