David Beckham  - Tehdejší záložník Realu Madrid v zápase několikrát předvedl svou parádní kopací techniku. Po půlhodině hry dokonce Čechovi jeden z jeho centrů vypadl, pomohli mu však spoluhráči. Ve 44. minutě rozehrál standardní situaci, po které Anglie srovnala na 1:1. Ukázal i několik dalších nebezpečných akcí a v 79. minutě pustil do hry Jermaina Jenase. Foto: Profimedia.cz
 Frank Lampard  - Téměř 80 minut vydržel na hřišti i Frank Lampard, jenž patřil k tehdejším tahounům Albionu. Zápas proti Čechům ve Wembley mu ale moc nevyšel. Záložník Chelsea nevymyslel žádnou nebezpečnou akci, a tak se nejvíc ukázal krátce po vedoucím gólu českého týmu, kdy tvrdě zajel do Jana Poláka. Foto: Profimedia.cz
 Steven Gerrard  - Sice odehrál jen 58 minut, patřil však k nejlepším hráčům Anglie. Hned v úvodu provětral Čechovy rukavice a hostující obraně zatápěl i dál. V první půli vyslal do velké šance Jermaina Defoea, proti kterému skvěle zasáhl znovu Čech. Po necelé hodině hry ho nahradil Joe Cole. Foto: Profimedia.cz
 Wayne Rooney -  Tehdejší útočník Manchesteru United v zápase gól nedal, vytvořil ale několik nebezpečných situací pro své spoluhráče. Defoe ještě na Čecha nevyzrál, zato Wesley Brown už jeho přihrávku zužitkoval a vyrovnal na 1:1. V 68. minutě jej nahradil Stewart Downing. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Když Češi hráli ve Wembley. 5 hvězd Anglie, proti kterým nastoupili Baroš a spol.

Čeští fotbalisté se v kvalifikaci o postup na Euro 2020 utkají mimo jiné i s Anglií. Na slavného soupeře narazili naposledy před více než deseti lety ve Wembley.

Byla to premiéra jako hrom. Petr Rada si pro svůj první reprezentační zápas v roli trenéra nemohl přát slavnější místo. Čech, Jankulovski, Baroš a spol. sehráli s Anglií ve Wembley vyrovnanou partii a až v závěru inkasovali gól na konečných 2:2. Které hvězdy měl tehdy Albion v kádru? Podívejte se na následující kapitoly.

Pokračování 2 / 6

John Terry

Bývalý bek Chelsea a jeden z nejlepších anglických stoperů posledních let neodehrál nejvydařenější zápas. Ve 22. minutě se okolo něj otočil Milan Baroš, který po přihrávce Radka Šírla otevřel skóre utkání. Krátce na to Terry nebezpečně hlavičkoval, s jeho pokusem si ale Petr Čech poradil.

Pokračování 3 / 6

David Beckham

Pokračování 4 / 6

Frank Lampard

Pokračování 5 / 6

Steven Gerrard

Steven Gerrard sice odehrál jen 58 minut, patřil však k nejlepším hráčům Anglie. Hned v úvodu provětral Čechovy rukavice a hostující obraně zatápěl i dál. V první půli vyslal do velké šance Jermaina Defoea, proti kterému skvěle zasáhl znovu Čech. Po necelé hodině hry ho nahradil Joe Cole.