Kdyby nám los nepřál... Takto může vypadat česká skupina smrti na EURU

Čeští fotbalisté se dnes dozví soupeře, se kterými se utkají v základní skupině mistrovství Evropy v Německu.

Čeští fotbalisté figurují ve třetím koši. Vyhnou se tak Nizozemcům, Slovákům nebo Chorvatům. Stále ale mohou vyfasovat hodně silné soupeře. Jak by mohla vypadat „česká“ skupina smrti? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Francie

Bez názvu.jpg

V prvním koši není slabého soupeře. Co tým, to výběr plný hvězd. Německo je sice v krizi, ale bude doma. Anglie skončila na posledním EURU druhá, Portugalsko má Cristiana Ronalda, a tak by se dalo pokračovat. Zřejmě nejtěžším oříškem by ale byla Francie, která před rokem skončila stříbrná na mistrovství světa v Kataru. Mbappé a spol. budou v Německu útočit na zlato.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Dánsko

profimedia-0784289880.jpg

Ve druhém koši jsou soupeři, se kterými se hrát dá. S Maďary, Rumuny, Turky, Rakušany nebo Albánci mohou čeští fotbalisté pomýšlet na úspěch. V tomto koši číhá i Dánsko, které zastavilo český tým ve čtvrtfinále posledního EURA. Dánové tehdy dohráli až v semifinále, kde nestačili na Anglii.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Itálie

profimedia-0825676169.jpg

Čtvrtý koš by měl být zdánlivě nejjednodušší. Ale je tomu skutečně tak? Srbsko je hodně nepříjemným soupeřem, Švýcaři jsou silní vždy. A Itálie? Ta dokonce poslední EURO vyhrála. Italové si sice postup na šampionát zajistili až v posledním kole, v Německu však budou znovu patřit mezi favority na zlato.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud