Šestadvacetiletý Voráček má za sebou zvláštní sezonu. Zatímco v ročníku 2014/15 válel a dlouho útočil na ocenění pro nejproduktivnějšího hráče roku, letos se rozjížděl pomalu a dlouho čekal na první gól. Nakonec zvládl odehrát 73 zápasů, ve kterých dal 11 branek a přidal 44 asistencí.
V příštím ročníku mu začne platit nový superkontrakt, který z něj udělá jednoho z nejlépe placených hráčů soutěže. I to mu pomohlo k „nominaci“ mezi osmičku vyvolených, ze kterých se vybírá hráč na obal hry NHL 17.
Nostalgické video. Podívejte se, jak Jaromír Jágr řádil ve hře NHL 94
Na stránkách nhl.com proti sobě soupeří čtyři dvojice – Joe Pavelski a Anže Kopitar, Aleksander Barkov a Jamie Benn, Vladimír Tarasenko a Victor Hedman a Connor McDavid právě s Voráčkem. Do hlasování, které bude probíhat ve třech kolech, se může zapojit úplně každý. Hlasovat se dá i na Twitteru, na kterém má český útočník haste #NHL17Voracek.
V souboji s McDavidem není favoritem, stát se ale může všechno. Pomůžete mu?