Kdo se postaví proti Plzni na úvod Ligy mistrů? 5 hvězd na soupisce CSKA Moskva

Kdo se postaví proti Plzni na úvod Ligy mistrů? 5 hvězd na soupisce CSKA Moskva

Kdo se postaví proti Plzni na úvod Ligy mistrů? 5 hvězd na soupisce CSKA Moskva

Nemají takovou sílu jako Real Madrid a AS Řím, které na Plzeň v Lize mistrů čekají, ovšem i úvodní soupeř Viktorky v milionářské soutěži disponuje velmi kvalitním týmem. Podívejte se, proti komu se Limberský a spol. postaví.

Plzeň potřetí v historii vstupuje na půdu Ligy mistrů. Úvodním soupeřem Viktorky je CSKA Moskva. Ruský klub sice po loňské sezoně přišel o Sergeje Ignaševiče a Alexandra Golovina, trenér Viktor Goncharenko má ale i bez nich k dispozici velmi silný tým. Pět hvězd, které by se měly objevit na hřišti, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Igor Akinfejev

Igor Akinfeev.jpg

Stálice mezi třemi tyčemi, opora CSKA Moskva i ruské reprezentace. Dvaatřicetiletý Igor Akinfejev chytá za první tým CSKA už od roku 2003, kdy mu bylo 17 let. Má bohaté zkušenosti z Ligy mistrů, ale taky evropských a světových šampionátů. V CSKA Moskva je kapitánem.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Mário Fernandes

Mário Fernandez.jpg

Jeho aktuální tržní hodnota je dvacet milionů eur, což z něj dělá nejdražšího hráče CSKA Moskva. Mário Fernandes se sice narodil v Brazílii, reprezentuje ale Rusko, za které si zahrál i na mistrovství světa. V aktuálním ročníku ruské ligy tento pravý bek či záložník zasáhl do sedmi zápasů a na kontě má už tři asistence.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Alan Dzagojev

Alan Dzagojev.jpg

Jedna z nejvýraznějších tváří ruského celku. Čeští fotbalisté na něj mají hořké vzpomínky z úvodního zápasu Eura 2012, ve kterém dal dva góly Petru Čechovi. Osmadvacetiletý záložník si zahrál i na nedávném světovém šampionátu, v aktuálním ročníku toho ale moc neodehrál. V lize se na hřiště zatím dostal jen jednou, dostane teď šanci na půdě Plzně?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Nikola Vlašič

Nikola Vlašič.jpg

Na tohoto štírka pozor. Dvacetiletý ofenzivní záložník přišel do Moskvy v létě na hostování z Evertonu a už během úvodních zápasů ukázal, že se v něm ukrývá hodně zajímavý potenciál. Dvojnásobný chorvatský reprezentant je u zrodu spousty akcí, na kontě má jednu asistenci a pro obrany soupeřů představuje neustálé nebezpečí. Uhlídají ho Pernica a spol.?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Fedor Chalov

Fedor Chalov.jpg

Největší ofenzivní hrozba týmu a možná budoucí hvězda ruské reprezentace. Fedor Chalov má sice teprve dvacet let, v sedmi zápasech ruské ligy ale dal už šest branek a je nejlepším střelcem týmu. Obrana Viktorky se před ním musí mít hodně na pozoru.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud