Kdo nahradí Krmenčíka? 3 ligoví útočníci, na které může mířit pozornost Plzně

Tak to je rána jako hrom. Plzeň přišla o svého klíčového hráče. Michael Krmenčík se zranil a v této sezoně si už nejspíš nezahraje. Přivede za něj Viktorka náhradu?

Krmenčík je plzeňskou útočnou jedničkou i nejlepším střelcem týmu. Více prostoru teď dostane Tomáš Chorý s Jakubem Řezníčkem, Viktorka navíc už v předstihu získala Erika Pačindu, dá se však čekat, že za Krmenčíka v zimě bude chtít přivést gólovou náhradu. Jenže kde ji vzít? V lize totiž moc útočníků, kteří ho jsou schopni zastoupit, neběhá. Jména tří hráčů, kteří by se o to mohli pokusit, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Nikolaj Komličenko

Nikolaj Komličenko MB.jpg

Byla by to logická volba. Zatímco Krmenčík získal korunu pro krále ligových střelců v minulé sezoně, Nikolaj Komličenko na ni útočí letos. Urostlý útočník, jenž dříve hrál taky za Liberec, přišel před rokem do Mladé Boleslavi a v aktuálním ročníku je nejúdernějším hráčem ligy.

190 centimetrů vysoký forvard má na kontě už dvanáct branek a navrch přidal čtyři asistence. Skóruje pravidelně, v utkání s Opavou se dokonce blýskl hattrickem. Prosadil by se i na západě Čech?

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Jean-David Beauguel

Jean David Beauguel Luděk Ovesný  MAFRA  Profimedia.jpg

I toto jméno už možná v Plzni padlo. Šestadvacetiletý francouzský útočník, který nastupuje za Zlín, má totiž parádní formu. Naposledy dal jediný gól v utkání se Spartou a přidal už svou osmou branku v sezoně. Jean-David Beauguel, jenž dříve nastupoval i za Duklu, se trefil čtyřikrát v posledních pěti zápasech a aktuálně je druhým nejlepším střelcem ligy.

Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia

 

Pokračování 4 / 4

Nemanja Kuzmanovič

Nemanja Kuzmanovič Opava 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Do Plzně v zimě přijde z Opavy Joel Kayamba. A několik ligových klubů se nedávno zajímalo také o Nemanju Kuzmanoviče, který dal loni ve druhé lize 16 branek. Umí nastoupit na všech ofenzivních pozicích, má velký tah na bránu a je hodně rychlý. Takový typ útočníka by se teď Plzni náramně hodil. Srbský útočník, jenž dal letos tři branky, má navíc už 29 let a rozhodně nepatří k nezkušeným zelenáčům.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud