Kdo je utajenou posilou? 3 hráči z mistrovství světa, kteří mohou přijít do Slavie

Slavia už přivedla rumunského reprezentanta Alexandra Balutu z Craoivy, tím ale lov zahraničních posil nekončí. Chce hráče, který startuje na mistrovství světa. Okruh kandidátů se zužuje…

Bez názvu.jpg

Baluta se stal nejdražší posilou ve slávistické historii. Další posila by do Edenu mohla dorazit ze světového šampionátu v Rusku. Mělo by jí být o hráče starého maximálně 25 let a Slavia by se pro něj mohla stát přestupní stanicí na cestě do slavnějších klubů. V zákulisí se aktuálně spekuluje o třech hráčích, kteří by se onou posilou mohli stát. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Daniel Arzani

Daniel Arzani.jpg

Je nejmladším hráčem celého světového šampionátu a taky možnou budoucí posilou Slavie. Teprve devatenáctiletý talent Austrálie s íránskými kořeny je na radaru klubu z Edenu, který ho v Rusku intenzivně sleduje. Rychlonohý křídelní hráč, jenž nastupuje za Melbourne City, zasáhl do obou zápasů z lavičky náhradníků. Za reprezentaci dosud odehrál tři zápasy a vstřelil jeden gól.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Albert Gudmundsson

Albert Gudmundsson.jpg

Jednou z možných zahraničních posil Slavie je i Albert Gudmundsson. Jednadvacetiletý křídelník z Islandu patří do kádru PSV Eindhoven, v jehož barvách v uplynulém ročníku odehrál devět zápasů a připsal si tři asistence.

Více prostoru dostal v mládežnickém týmu Jong a v 15 duelech dal devět branek, ke kterým přidal osm nahrávek. Za Island odehrál pět duelů a v zápase s Indonésií se blýskl hattrickem. Na šampionátu se zatím do hry nedostal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Trézéguet 

Trézéguet.jpg

Bývalý francouzský útočník David Trézéguet už ukončil fotbalovou kariéru, jeho „jmenovec“ by se ale mohl objevit ve Slavii. Ta totiž údajně sleduje Mahmúda Ahmeda Ibrahima Hassana z Egypta, který na šampionátu nastupoval s přezdívkou Trézéguet.

Třiadvacetiletý křídelník v lednu přestoupil z Adnerlechtu do turecké Kasimpasy a stal se spoluhráčem Davida Pavelky. V národním týmu má na kontě už 23 startů a na šampionátu zasáhl do všech zápasů. Egyptu ale k postupu ze skupiny nepomohl.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud