AC Milán  V italské Serii A byl o Tomáše Necida zájem už v roce 2010 - konkrétně v milánském AC. Necidovi tehdy bylo jednadvacet let a v CSKA plnil spíše roli žolíka. Přesto, když byl na hřišti, byl hodně produktivní. Proto ten zájem ze San Sira. Milánský klub se na něj vyptával i před odchodem do Ruska. Transfer se ale neuskutečnil.

AC Milán
V italské Serii A byl o Tomáše Necida zájem už v roce 2010 - konkrétně v milánském AC. Necidovi tehdy bylo jednadvacet let a v CSKA plnil spíše roli žolíka. Přesto, když byl na hřišti, byl hodně produktivní. Proto ten zájem ze San Sira. Milánský klub se na něj vyptával i před odchodem do Ruska. Transfer se ale neuskutečnil.

Kde dnes mohl být? 7 velkoklubů, které kdysi chtěly získat Tomáše Necida

Tomáš Necid je momentálně hráčem pražských Bohemians. V 34 letech je už za vrcholem kariéry. Když byl na jejím začátku, čekalo se, že bude zářit v některém slavném evropském klubu. Měl k tomu nakročeno, ale nevyšlo to...

Tomáš Necid podepsal už v 19 letech smlouvu s CSKA Moskva. Kdo ví, kde by teď byl, kdyby ho netrápily zdravotní problémy. Ty značně zbrzdily velmi slibný rozjezd kariéry čtyřiačtyřicetinásobného reprezentačního útočníka. V minulosti kolem něho totiž kroužily evropské velkokluby. Které, to se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 8

AC Milán

ACl.jpg

V italské Serii A byl o Tomáše Necida zájem už v roce 2010 - konkrétně v milánském AC. Necidovi tehdy bylo jednadvacet let a v CSKA plnil spíše roli žolíka. Přesto, když byl na hřišti, byl hodně produktivní. Proto ten zájem ze San Sira. Milánský klub se na něj vyptával i před odchodem do Ruska. Transfer se ale neuskutečnil.

Pokračování 3 / 8

Ajax Amsterdam

Ajax.jpg

Zájem Ajaxu Amsterdam se datuje do období, kdy Necid trávil podzim roku 2014 na hostování v nizozemském Zwolle. V Eredivisie se uvedl velmi dobře. Ve 14 zápasech dal osm branek, na další dvě přihrál a vypracoval se mezi opory týmu. Není divu, že o něj přední nizozemské kluby projevily zájem. Údajně ho chtěli ve Feyenoordu i v Ajaxu. Z přestupu nakonec nic nebylo.

Pokračování 4 / 8

Arsenal

ArsenalLogo.jpg

Tomáš Necid byl v CSKA jen krátce, přesto už ho sledovaly další evropské velkokluby. Jedním z nich byl Arsenal, kde by se mohl setkat s Tomášem Rosickým. Necidovi dobře vyšel vstup do ruského angažmá a nebylo žádným překvapením, že ho lákali i jinde. Na zájem Arsenalu upozornil list Daily Mirror.

Pokračování 5 / 8

Bayern Mnichov

BayernL.jpg

Nejen Arsenal, do řady zájemců o Necidovy služby se podle Daily Mirror v první polovině roku 2009 přihlásil i Bayern Mnichov. Bylo by zajímavé sledovat, jak by se později prosadil v konkurenci Maria Gómeze, Maria Mandžukiče či Roberta Lewandowsého. Zůstalo ale jen u spekulací…

Pokračování 6 / 8

Borussia Dortmund

DortmundL.jpg

Ještě než Necid opustil českou ligu a odešel do Moskvy, zajímal se o něj německý Dortmund. „Je to lehce aktuální," přiznal tehdy hráčův manažer David Nehoda. Společně s Necidem ale nakonec zvolili cestu směrem na východ.

Pokračování 7 / 8

Liverpool

LiverpoolLogo.jpg

Tomáš Necid – Fernando Torres. Tak mohla vypadat útočná dvojice anglického Liverpoolu, který okolo českého útočníka kroužil na konci roku 2010. Reds tehdy podle portálu tribalfootball.com sháněli posilu do útoku a tím „někým“ měl být Necid. Opět ale zůstalo jen u spekulací.

Pokračování 8 / 8

Real Madrid

RealLogo.jpg

Žádnému českému fotbalistovi se nepodařilo zahrát si v dresu Realu Madrid. Královský klub se v minulosti zajímal o Tomáše Rosického, Milana Baroše, Martina Fenina i Petra Čecha, ani jeden z nich ale na San Bernabeu nezamířil. Stejně tak Necid.

V CSKA byl teprve půl roku, když se na webu, který se zaměřuje na Bílý balet, objevila tato zpráva: „Real pečlivě sleduje růst talentovaného mladíka a v létě jej plánuje koupit." Spekulace přiživil i portál goal.com. „Real jej pozorně sleduje. Probíhají jednání o tom, jestli jej CSKA Moskva na konci sezony uvolní,“ napsal. Přestup se ale nekonal.

Doporučujeme

Články odjinud