Bohemians 1905 – Josef Jindřišek (37 let) Foto: Profimedia.cz
Dukla – Filip Rada (33 let) Foto: Profimedia.cz
Jablonec - Tomáš Hübschman (36 let) Foto: Profimedia.cz
Karviná – Marek Janečka (35 let) Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia
16
Fotogalerie

Každý tým má veterána. Toto jsou nejstarší hráči všech ligových mančaftů

Objevem Fortuna ligy je příbramský Jan Matoušek. Teprve dvacetiletý talent z Příbrami vlétl do nového ročníku jako uragán a na spadnutí je jeho přestup do Slavie. Výrazně o sobě však dávají vědět i hráči s dřívějším rokem narození.

Zapátrali jsme v soupiskách všech ligových týmů a v každé našli nejstaršího hráče kabiny. Téměř v každém týmu se najde někdo, kdo má výrazně přes třicet let, po ligových trávnících dokonce běhá i jeden čtyřicátník, zato výjimkou je Liberec, jehož nejstarší hráč má jen 28 let.

Který to je? A kteří další hráči jsou ve svých klubech nejstarší? Podívejte se.

Milan Baroš Baník 2018 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg Josef Jindřišek.jpgFilip Rada.jpgTomáš Hubschman Jablonec.jpgMarek Janečka Alexandr Satinský MAFRA Profimedia.jpgRadim Breite.jpgMarek Matějovský Michal Beránek CNC Profimedia.jpgMiloš Buchta.jpgPavel ZAvadil Anna Vavríková MAFRA Profimedia.jpgMilan Petržela Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg Rudolf Skácel Příbram Barbora Reichová CNC Profimedia.jpgPřemysl Kovář.jpgVeliče Šumulikoski.jpgDavid Bičík Sparta.jpgGrigar.jpgPetr Jiráček Zlín.jpg

Doporučujeme

Články odjinud