Dávid Hancko  Čtvrteční norský večer ho bude strašit snad do konce života. V první půli mohl skórovat, trefil ale spojnici. Neuvěřitelně však chyboval v závěru utkání. Totálně zpackal rozehrávku, namazal míč soupeři a Viking v nastavení rozhodl. Kapitán poslal Spartu ze hry.
 Jakub Pešek  Trápil se na jaře a tápe taky na startu letošní sezony. Jakub Pešek je totálně z formy a k výkonům, které předváděl v Liberci a na podzim ve sparťanských barvách, má zatraceně daleko. Pro obranu Vikingu nebyl nebezpečný.
 Adam Karabec  Tato sezona měla být jeho. Na Letné definitivně nahradil Bořka Dočkala, mohl se stát lídrem týmu, hvězdou. Jenže zatím tápe. V devatenáctiletém záložníkovi je velký potenciál, už je ale načase, aby ho ukázal. Se šancí, do které se v Norsku dostal, nenaložil dobře.
 Lukáš Haraslín  To stejné, co Pešek, jen na druhé straně. Taky slovenský reprezentant Lukáš Haraslín po dobrém úvodu svého sparťanského angažmá uvadl. Směrem dopředu nic nevymyslel, navíc často padá. Spartě nyní křídla vůbec nefungují.
5
Fotogalerie

Katastrofa, totální ostuda. 5 hráčů Sparty, kteří zpackali odvetu v norském Stavangeru

Být fanouškem fotbalové Sparty, to chce pořádné nervy a dávku trpělivosti. Po čtvrtečním propadáku v Norsku to platí dvojnásob.

Sparta má nového trenéra i posily, úvod sezony ale totálně zpackala. Vypadla už ve druhém předkole Konferenční ligy a letos bude bez pohárů. Pražané po bezgólovém domácím duelu s Vikingem prohráli ve Stavangeru 1:2 a v soutěži končí. Odveta hostům vůbec nevyšla, pět hráčů ji totálně zpackalo. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Dominik Holec

profimedia-0710486741.jpg

V zápase měl několik povedených momentů, podepsal se však pod kolaps v nastaveném čase. Úplně zbytečně dostal pod tlak parťáka Hancka, který pak fatálně chyboval. Tento moment stál Pražany postup.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Dávid Hancko

profimedia-0710495803.jpg

Čtvrteční norský večer ho bude strašit snad do konce života. V první půli mohl skórovat, trefil ale spojnici. Neuvěřitelně však chyboval v závěru utkání. Totálně zpackal rozehrávku, namazal míč soupeři a Viking v nastavení rozhodl. Kapitán poslal Spartu ze hry.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Jakub Pešek

profimedia-0709210373.jpg

Trápil se na jaře a tápe taky na startu letošní sezony. Jakub Pešek je totálně z formy a k výkonům, které předváděl v Liberci a na podzim ve sparťanských barvách, má zatraceně daleko. Pro obranu Vikingu nebyl nebezpečný.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Adam Karabec

Adam Karabec 22 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Tato sezona měla být jeho. Na Letné definitivně nahradil Bořka Dočkala, mohl se stát lídrem týmu, hvězdou. Jenže zatím tápe. V devatenáctiletém záložníkovi je velký potenciál, už je ale načase, aby ho ukázal. Se šancí, do které se v Norsku dostal, nenaložil dobře.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Lukáš Haraslín

profimedia-0709506532.jpg

To stejné, co Pešek, jen na druhé straně. Taky slovenský reprezentant Lukáš Haraslín po dobrém úvodu svého sparťanského angažmá uvadl. Směrem dopředu nic nevymyslel, navíc často padá. Spartě nyní křídla vůbec nefungují.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud