Karvinská hvězda z Pobřeží slonoviny je v kurzu. 3 elitní kluby, které zaujal Ba Loua

Adriel Ba Loua patří k největším hvězdám Fortuna ligy. Třiadvacetiletý šikula z Pobřeží slonoviny nastupuje druhým rokem v Karviné, která o něj ale nejspíš brzy přijde. O nejlepšího nahrávače letošní sezony je totiž zájem.

Ba Loua je v Karviné druhým rokem. Letos má na kontě už osm asistencí a řadí se po bok největších ligových hvězd. Karviná by jej ráda udržela, slezský klub však ví, že o svou oporu už brzy přijde. Podívejte se, které elitní ligové kluby okolo něj kroužily, nebo ho stále vábí.

Pokračování 2 / 4

Baník Ostrava

Adriel Ba Loua.jpg

Ba Loua ve své loňské premiérové ligové sezoně odehrál 27 zápasů, ve kterých dvěma góly a šesti nahrávkami pomohl Karviné k záchraně ve Fortuna lize. Svými výkony upoutal pozornost ligové konkurence a v létě ho do svých řad lákal Baník. Šikula z Pobřeží slonoviny ale zůstal v Karviné, která na něj uplatnila opci z klubu ASEC Mimosas.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Slavia Praha

Ba Loua Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

V Karviné si Ba Loua rychle získal velkou oblibu fanoušků. Stal se oporou slezského klubu a letos prožíval parádní ročník. Není proto divu, že okolo něj kroužily i další kluby. Třiadvacetiletý fotbalista se dokonce dostal na radar Slavie, ovšem ani do Edenu nakonec nezamířil.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Viktoria Plzeň

Adriel Ba Loua Sparta MICHAL SVÁČEK  MAFRA  Profimedia.jpg

Zdá se, že s nabídkou o hráčovy služby v Karviné uspěje až Plzeň. Slovenský kouč Adrián Guľa, jenž do Viktorky přišel v zimě, začíná tým přetvářet o obrazu svému a Ba Loua by mu ideálně zapadl do herního stylu a rozestavení 4-3-3. Spekuluje se, že Karviná by za svou oporu mohla dostat klidně i 15 milionů korun.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud