Kanonýři pro Guľu. Podívejte se, kteří útočníci byli spojováni s příchodem do Plzně

Plzeň vypadla z předkola Ligy mistrů, poté vybouchla v Liberci a ihned se nahlas začalo hovořit o tom, že Viktorka potřebuje nového útočníka. Kdo by mohl být ve hře?

Plzeň má v kádru Jeana-Davida Beauguela a Tomáše Chorého, úvod nové sezony ale ukázal, že Viktorka potřebuje ještě posílit. O kom se v minulých dnech a týdnech mluvilo? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Michael Krmenčík

MIchael Krmenčík Bruggy.jpg

Sedmadvacetiletý útočník se v zimě vydal vstříc vysněnému zahraničnímu angažmá a zamířil do Brugg, které za něj zaplatily přes 160 milionů korun. Jenže Michael Krmenčík se v Belgii zatím neprosadil, v nové sezoně téměř nehraje a nahlas se hovoří o jeho návratu domů. Viktorka je ve střehu, reprezentačního forvarda by brala všemi deseti.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Zdeněk Ondrášek

Zdeněk Ondrášek Anglie Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Dalším jménem, o kterém se mluví, je Zdeněk Ondrášek. Hrdina kvalifikačního zápasu české reprezentace s Anglií je v současné době hráčem zámořského Dallasu, za který dosud odehrál 22 zápasů a dal v nich devět branek. Plzni by se jednatřicetiletý snajpr hodil jako sůl, je však otázkou, zda by obě strany našly společnou řeč.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Dario Vizinger

Dario Vizinger.jpg

Také jeho jméno se už několikrát skloňovalo. Plzeň o něj projevila zájem už v zimě, není však vyloučeno, že okolo něj krouží znovu. Dvaadvacetiletý chorvatský útočník hraje za slovinské Celje, za které v poslední sezoně nastřílel 23 branek. Podle portálu transfermarkt.de stojí 900 tisíc eur, Celje za něj ale údajně chce více než padesát milionů korun.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud