Kanonýr Slavie je v kurzu. Podívejte se, které kluby projevily zájem o Jana Kuchtu

Jan Kuchta navázal na loňský povedený ročník a opět je jedním z elitních ligových kanonýrů. Není divu, že je o něj zájem na přestupovém trhu.

Loni dal Jan Kuchta patnáct branek a společně s Adamem Hložkem se podělil o korunu pro krále střelců. Letos se trefil zatím devětkrát, ovšem zda bude góly za Slavii střílet i na jaře, to se zatím neví. O čtyřiadvacetiletého útočníka je totiž v Evropě zájem. Se kterými kluby byl už spojován? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 5

Spartak Moskva 

GetFile (16).jpg

Dres Spartaku Moskva dříve oblékali Marek Suchý a Radoslav Kováč, do slavného ruského klubu zamířil i Alex Král a dalším v pořadí mohl být Jan Kuchta, o něhož Spartak stál v létě. Aktuálně devátý klub ruské tabulky ale s nabídkou nepochodil. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Stoke City

getthumbnail (2).jpg

V létě byl ve hře taky odchod do Anglie. Okolo Kuchty údajně kroužily týmy z druhé nejvyšší anglické soutěže a konkrétní nabídku mělo na českého útočníka poslat Stoke, ve kterém nyní hostuje Abdallah Sima, jenž patří Brightonu. Stoke mělo zájem o hostování s opcí, ta však nebyla pro vedení sešívaných zajímavá. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Lokomotiv Moskva 

getthumbnail (3).jpg

Nejnovější zájemce o zisk Kuchtových služeb je zase z Ruska. A opět z Moskvy. Tentokrát se jedná o Lokomotiv, kterému v tabulce patří šesté místo. Slavný ruský klub za Kuchtu nabízí údajně zhruba sto milionů korun.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Kluby z Premier League 

getthumbnail (4).jpg

Okolo Kuchty se v minulých měsících údajně točily i další zajímavé kluby – dokonce z anglické Premier League, pokaždé ale zůstalo jen u spekulací. Útočníkovo jméno bylo spojováno s West Hamem, kde už působí Souček s Coufalem a Králem, Kuchta prý zaujal i Newcastle, Southampton a Brighton. 

Foto: Karel Kopac / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud