Milan Borjan – 2,6 mil. eur.  Dvaatřicetiletý gólman se narodil v bývalé Jugoslávii, reprezentuje ale Kanadu, za kterou si připsal už 49 mezinárodních startů. Dříve působil v Rumunsku, Polsku nebo bulharském Ludogorci, odkud před třemi lety zamířil do Bělehradu. V týmu je kapitánem. Foto: Profimedia.cz
 Željko Gavrić – 3 mil. eur.  Bosenský rodák, který je mládežnickým reprezentantem Srbska, patří k největším talentům týmu. Teprve devatenáctiletý křídelník je odchovancem bělehradského klubu, v jehož barvách v uplynulém ročníku odehrál dohromady 31 soutěžních zápasů. Dal v nich osm branek a přidal sedm asistencí. Foto: Profimedia.cz
 Miloš Degenek – 3 mil. eur.  Kanga v Bělehradu potká řadu spoluhráčů nejrůznějších národností. Je mezi nimi i Miloš Degenek z Austrálie, za kterou odehrál už téměř tři desítky reprezentačních zápasů. Šestadvacetiletý bek, jenž se narodil v Jugoslávii, dříve působil i v Německu, Japonsku nebo Saúdské Arábii. Do Srbska zamířil před rokem za 1,5 milionů eur. Foto: Profimedia.cz
 El Fardou Ben – 3 mil. eur.  Jednatřicetiletý útočník se sice narodil ve Francii, El Fardou Ben ale reprezentuje africké Komorské ostrovy, za které dosud odehrál 17 zápasů a dal v nich osm branek. Do zvezdy přišel v zimě roku 2018 z Olympiakosu a v uplynulém ročníku nasázel 13 ligových branek. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Kangovi noví parťáci. Toto je pět nejdražších hráčů v kádru Crvene zvezdy Bělehrad

Guélor Kanga skončil ve Spartě a vrací se do Bělehradu. Stal se totiž staronovou posilou Crvene zvezdy, odkud na Letnou dříve odešel.

Guélor Kanga Bělehrad 2.jpg

Devětadvacetiletý Kanga byl hráčem Sparty dva a půl roku. Ve Fortuna lize odehrál 69 zápasů, ve kterých dal 28 branek a přidal devět asistencí. Teď se ale vrací do Bělehradu a stává se staronovou posilou Crvene zvezdy. Kdo jsou jeho noví spoluhráči? Jména pěti nejdražších z nich, podle portálu transfermarkt.de, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Milan Borjan – 2,6 mil. eur

Milan Borjan.jpg

Dvaatřicetiletý gólman se narodil v bývalé Jugoslávii, reprezentuje ale Kanadu, za kterou si připsal už 49 mezinárodních startů. Dříve působil v Rumunsku, Polsku nebo bulharském Ludogorci, odkud před třemi lety zamířil do Bělehradu. V týmu je kapitánem.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Željko Gavrić – 3 mil. eur

Željko Gavrić.jpg

Bosenský rodák, který je mládežnickým reprezentantem Srbska, patří k největším talentům týmu. Teprve devatenáctiletý křídelník je odchovancem bělehradského klubu, v jehož barvách v uplynulém ročníku odehrál dohromady 31 soutěžních zápasů. Dal v nich osm branek a přidal sedm asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Miloš Degenek – 3 mil. eur

Miloš Degenek.jpg

Kanga v Bělehradu potká řadu spoluhráčů nejrůznějších národností. Je mezi nimi i Miloš Degenek z Austrálie, za kterou odehrál už téměř tři desítky reprezentačních zápasů. Šestadvacetiletý bek, jenž se narodil v Jugoslávii, dříve působil i v Německu, Japonsku nebo Saúdské Arábii. Do Srbska zamířil před rokem za 1,5 milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

El Fardou Ben – 3 mil. eur

El Fadou Ben.jpg

Jednatřicetiletý útočník se sice narodil ve Francii, El Fardou Ben ale reprezentuje africké Komorské ostrovy, za které dosud odehrál 17 zápasů a dal v nich osm branek. Do zvezdy přišel v zimě roku 2018 z Olympiakosu a v uplynulém ročníku nasázel 13 ligových branek.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Milan Rodić – 3 mil. eur

Milan Rodić.jpg

Tři miliony eur stojí také Milan Rodić. Srbský reprezentant dříve nastupoval za Petrohrad nebo Samaru, odkud před třemi lety přišel do Bělehradu. Devětadvacetiletý levý bek, který může naskočit i v záloze, patří k základním pilířům sestavy.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud